Albanian screen tv izle, albanian screen tv seyret, albanian screen tv videosu - EjaShiko 

27 Shtator 2016, E Martë

Albanian Screen TV


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 18 komente janë dërguar për këtë video
ataulla:
Tarih : 07-02-2014 / 00:57:32
wdddd
stafi EjaShiko.com:
Tarih : 06-02-2014 / 11:50:31
web faqja jone nuk ka viruse ato qe hapen jane reklama pop under, pasi qe na me te ardhurat nga rekama e mirembajme faqen tone.. Gjithashtu ky kanal eshte njeher ofline, kur te gjejm mundesi tjeter ather do e postojme perseri me Respekte..
gfgtr:
Tarih : 05-02-2014 / 21:50:28
katastrof web site plot virusa koka
korabi:
Tarih : 15-01-2014 / 08:10:01
Veç rrena dhe hiç.Eshte me mire pak por sak,e jo shume e per lume.
dita:
Tarih : 04-01-2013 / 09:47:26
po pse spo e qitni serialin shekulli madheshtor ja ka fillu qe ni jav
Erza:
Tarih : 24-12-2012 / 07:48:03
Aii Hiq Spo Qelet
farije:
Tarih : 24-11-2012 / 15:00:30
kur i jepni epizotet e lales devri
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS