Dashuri dhe denim pj.1 24.10.2011 izle, dashuri dhe denim pj.1 24.10.2011 seyret, dashuri dhe denim pj.1 24.10.2011 videosu - EjaShiko 

31 Mars 2015, E Martë
Dashuri dhe Denim pj.1 24.10.2011


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 53 komente janë dërguar për këtë video
arjanashkurti:
Tarih : 25-03-2014 / 15:18:10
dashuri dhe denim
elia:
Tarih : 22-12-2013 / 12:51:10
ju lutem na tregoni pse nuk hapen video-t e para te ketij seriali, rregullojeni pls
lorina:
Tarih : 31-10-2013 / 09:17:36
pse spo mu qelet bre
gone:
Tarih : 10-08-2013 / 19:01:41
pse nuk po nuj mi pa vidiot e fillimit ju lutem rregullone keto vidojo
eri:
Tarih : 18-06-2013 / 14:24:15
shum serial i bukur esht po vk asnje nga episodet nuk eshte i plot. nje film qe e vendos , a vendos te plot a fare.
qato:
Tarih : 07-03-2013 / 18:52:00
me kane thene se ky eshte nje serial shume i bukur,po me mire mos e filloj se ju jeni per tju qire motrat qe nuk i vendosni ne rregull.si ka mundesi qe asnje nga serialet nuk eshte i plote?fuck you and ur page.....
mira:
Tarih : 03-03-2013 / 16:58:46
Pse reklamoni seriale ne internet kur nuk hapen o vendosni seri sagllam, ose hiqeni fare nga reklama
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :

Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS

Free counter and web stats