Dashuri dhe denim pj.10 04.11.2011 izle, dashuri dhe denim pj.10 04.11.2011 seyret, dashuri dhe denim pj.10 04.11.2011 videosu - EjaShiko 

30 Gusht 2016, E Martë
Dashuri dhe Denim pj.10 04.11.2011


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 12 komente janë dërguar për këtë video
albana:
Tarih : 15-02-2012 / 02:34:32
ju lutem na tregoni te pakten nje histori te shkurter rreth filmit ,si perfundon a eshte tragjik ju lutem
Lume:
Tarih : 06-02-2012 / 10:45:52
suzana syla: pos All-llahut nuk adhurohet askush tjeter po e pelqej serialin po ashtu edhe un e pelqej i mir eshte sidomos savashi uuu
valmir:
Tarih : 22-12-2011 / 08:12:10
super jeni
Rina:
Tarih : 26-11-2011 / 11:46:26
seriali i provesioni im jeni ju dashuri dhe denim edhe bebja e jaseminit edht po nuk po mundet jasemini met tregu ju Duaa savash dhe jasemin qaoo
haki:
Tarih : 20-11-2011 / 07:45:49
asht shum i bukur por na e veni ne you tube
mergim-elina@hotmail.com:
Tarih : 15-11-2011 / 17:17:20
me pelqen seriali
genta:
Tarih : 15-11-2011 / 16:56:27
kreit mir po vecant savashi dhe jasmina
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS