Dashuri dhe denim pj.15 11.11.2011 izle, dashuri dhe denim pj.15 11.11.2011 seyret, dashuri dhe denim pj.15 11.11.2011 videosu - EjaShiko 

28 Shtator 2016, E Mërkurë

Dashuri dhe Denim pj.15 11.11.2011


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 9 komente janë dërguar për këtë video
Mera:
Tarih : 30-10-2012 / 08:56:51
tung pse nuk i qe pjese tjera prej 16 dashuria edhe denimi se
teuta:
Tarih : 11-10-2012 / 10:24:43
pse spoo bon me i kqyr bre 13
leutrina:
Tarih : 04-10-2012 / 13:06:46
ju lutem shumme ndihmoni te kam mundsi edhe un te shoh keto seriale ku qendron problemi qe te gjitha serialet qe jepen me videobb nuk muj mej pa ju lutem me ndihmoni
flora:
Tarih : 04-04-2012 / 08:07:12
ju lutem qiteni episodin e fundit se nuk e kam pare
tina:
Tarih : 17-12-2011 / 14:46:19
êsht njê film shum i bukur
danka:
Tarih : 24-11-2011 / 14:18:20
o na kelle krejtve o savash
HARI:
Tarih : 20-11-2011 / 12:28:27
PER MUA PERSONALISHT KY ESHTE FILMI ME I BUKUR TURK JAM KURIOZ TE DI EMERIN E VERTETE TE JASEMINIT E SAVASHIT
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS