Dashuri dhe denim pj.17 15.11.2011 izle, dashuri dhe denim pj.17 15.11.2011 seyret, dashuri dhe denim pj.17 15.11.2011 videosu - EjaShiko 

27 Gusht 2016, E Shtunë
Dashuri dhe Denim pj.17 15.11.2011


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 5 komente janë dërguar për këtë video
era:
Tarih : 19-10-2012 / 13:51:29
pse nuk po bon videoja
ibro-linda@live.com:
Tarih : 12-01-2012 / 16:31:47
uknacem per bes me televizionin allsat
linda:
Tarih : 08-01-2012 / 11:03:48
ju lumt per ket seri dashuri dhe denim
marieta rudovic:
Tarih : 25-11-2011 / 10:13:55
serialet tuaja jane shume te bukura per satelitin qe e kemi me ane te shqiperise rrin tu na e blloku keshtu qe shume here i shkapercejme serite dhe ne nervozohemi,ju lutem beni dicka qe mos te perseritet .ju faleminderit
xhilda:
Tarih : 22-11-2011 / 06:09:52
ju lutem si e ke emrin ene ralitet kjo telenovel se ne shqip dashuri dhe denim qe ta shikoj ne youtube faliminderit
1
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS