Dashuri dhe denim pj.6 31.10.2011 izle, dashuri dhe denim pj.6 31.10.2011 seyret, dashuri dhe denim pj.6 31.10.2011 videosu - EjaShiko 

29 Shtator 2016, E Enjte

Dashuri dhe Denim pj.6 31.10.2011


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 7 komente janë dërguar për këtë video
sara dhe gjergji:
Tarih : 19-11-2012 / 16:19:45
ju lutem pse nuk i shoh dot keto pjes 29,deri 45,,,
veha:
Tarih : 26-09-2012 / 13:33:00
ju lutem per qfar arsye nuk mujm mi pa episodat prej 6 deri 25 flm nese mundesh mem tregu se shum marak e kam te lutem......
lola:
Tarih : 24-09-2012 / 18:13:15
pse nuk mundem ti shikoj prej epizodes 6 deri ne 10
Sevime:
Tarih : 02-09-2012 / 16:57:46
Me falni por pse nuk mundet ti shoh pjesat prej nr 6 nderi 25???!!! Sa u gezova ce e gjeta dhe tash nuk mundem me i paa!
Ardonis:
Tarih : 20-05-2012 / 04:01:20
Pse nuk po munem ti shof epizodet 2,3,4,5,6,7,8,9,19
tina:
Tarih : 14-12-2011 / 10:53:28
ooo shum me pe lqen ktu filmin heheheheh
sara:
Tarih : 27-11-2011 / 02:35:18
javascript:smileyekle(\' \')javascript:smileyekle(\' javascript:smileyekle(\' \')\')javascript:smjavascript:smileyekle(\' \')ileyekle(\' \')javascript:smiljavascript:smileyekle(\'jajavascript:smileyekle(\' \')vascript:smileyejavascript:smileyekle(\' \')kle(\' \') \')eyekle(\' \')javascript:smileyjavascript:smileyekle(\' \')ekle(\' \')
1
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS