10 Shkurt 2016, E Mërkurë
"dashuri dhe denim pj116 pjesa e fundit" Rezultatet e kërkimit
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.715 09.02...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.715 09.02...
Shikime : 218
Kategoria : Me Fal -..
Poena :
Shiko »
Hakmarrja e gjarperit - pj.29 08.02
Hakmarrja e gjarperit - pj.29 08.02
Shikime : 341
Kategoria : Hakmarrj..
Poena :
Shiko »
Dashuri e Zeze Epizodi 8 - (Kara Sevda) Shqip
Dashuri e Zeze Epizodi 8 - (Kara Sevda) Shqip
Shikime : 476
Kategoria : Dashuri ..
Poena :
Shiko »
Medcezir pj.47 - Ekskluzivisht ne EjaShiko...
Medcezir pj.47 - Ekskluzivisht ne EjaShiko...
Shikime : 172
Kategoria : Medcezir..
Poena :
Shiko »
Hakmarja (Intikam) pj.59 - EjaShiko.com
Hakmarja (Intikam) pj.59 - EjaShiko.com
Shikime : 164
Kategoria : Hakmarrj..
Poena :
Shiko »
Dirilis Ertugrul (Klan Tv) - pj.73
Dirilis Ertugrul (Klan Tv) - pj.73
Shikime : 212
Kategoria : Dirilis ..
Poena :
Shiko »
Dirilis Ertugrul (Klan Tv) - pj.72
Dirilis Ertugrul (Klan Tv) - pj.72
Shikime : 213
Kategoria : Dirilis ..
Poena :
Shiko »
Dashuro dhe Vdis - KTV - Pj.99
Dashuro dhe Vdis - KTV - Pj.99
Shikime : 144
Kategoria : Dashuro ..
Poena :
Shiko »
Dashuro dhe Vdis - KTV - Pj.98
Dashuro dhe Vdis - KTV - Pj.98
Shikime : 139
Kategoria : Dashuro ..
Poena :
Shiko »
Pema e Jetes Epizodi 11 (Hayat Agaci) - Shqip
Pema e Jetes Epizodi 11 (Hayat Agaci) - Shqip
Shikime : 80
Kategoria : Pema e J..
Poena :
Shiko »
Pema e Jetes Epizodi 10 (Hayat Agaci) - Shqip
Pema e Jetes Epizodi 10 (Hayat Agaci) - Shqip
Shikime : 52
Kategoria : Pema e J..
Poena :
Shiko »
Pema e Jetes Epizodi 9 (Hayat Agaci) - Shqip
Pema e Jetes Epizodi 9 (Hayat Agaci) - Shqip
Shikime : 74
Kategoria : Pema e J..
Poena :
Shiko »
Tregimi i Vjeter - Epizodi 23 (Eski Hikaye..
Tregimi i Vjeter - Epizodi 23 (Eski Hikaye..
Shikime : 38
Kategoria : Tregimi ..
Poena :
Shiko »
Tregimi i Vjeter - Epizodi 22 (Eski Hikaye..
Tregimi i Vjeter - Epizodi 22 (Eski Hikaye..
Shikime : 44
Kategoria : Tregimi ..
Poena :
Shiko »
Tregimi i Vjeter - Epizodi 21 (Eski Hikaye..
Tregimi i Vjeter - Epizodi 21 (Eski Hikaye..
Shikime : 54
Kategoria : Tregimi ..
Poena :
Shiko »
Stine Qershie Epizodi 27 - (Kiraz Mevsimi) ..
Stine Qershie Epizodi 27 - (Kiraz Mevsimi) ..
Shikime : 125
Kategoria : Stine Qe..
Poena :
Shiko »
Stine Qershie Epizodi 26 - (Kiraz Mevsimi) ..
Stine Qershie Epizodi 26 - (Kiraz Mevsimi) ..
Shikime : 137
Kategoria : Stine Qe..
Poena :
Shiko »
Stine Qershie Epizodi 25 - (Kiraz Mevsimi) ..
Stine Qershie Epizodi 25 - (Kiraz Mevsimi) ..
Shikime : 129
Kategoria : Stine Qe..
Poena :
Shiko »
Stine Qershie Epizodi 24 - (Kiraz Mevsimi) ..
Stine Qershie Epizodi 24 - (Kiraz Mevsimi) ..
Shikime : 114
Kategoria : Stine Qe..
Poena :
Shiko »
Stine Qershie Epizodi 23 - (Kiraz Mevsimi) ..
Stine Qershie Epizodi 23 - (Kiraz Mevsimi) ..
Shikime : 173
Kategoria : Stine Qe..
Poena :
Shiko »

 • lola :
 • artushe : ju lutem tjerate epizodate ...
 • Luli : pse spo i qitni epizoden e 45 e ...
 • urtina : ku lutem qitni edhe episodat tjera
 • MilvaLam : faleminderit shum,, kur do hyn e...
 • artushe : ju lutem tjerate episodate
 • nita : qe nje muaj na keni nderpre kete...
 • morea : pse nuk po i postoni epizodat e ...
 • amela : lu lutem pse nuk i ngarkoni seri...
 • bb : pse nuk po qitni mo episodet e r...

Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS