2 Dhjetor 2015, E Mërkurë
"dashuri dhe denim pj116 pjesa e fundit" Rezultatet e kërkimit
Mariana & Scarlett - KTV pj.87
Mariana & Scarlett - KTV pj.87
Shikime : 137
Kategoria : Mariana ..
Poena :
Shiko »
Mariana & Scarlett - KTV pj.86
Mariana & Scarlett - KTV pj.86
Shikime : 147
Kategoria : Mariana ..
Poena :
Shiko »
Mariana & Scarlett - KTV pj.85
Mariana & Scarlett - KTV pj.85
Shikime : 125
Kategoria : Mariana ..
Poena :
Shiko »
Fluturat e Kalterta - Alsat-M pj.38
Fluturat e Kalterta - Alsat-M pj.38
Shikime : 128
Kategoria : Fluturat..
Poena :
Shiko »
Cka Ka Shpija sezoni 2 - Epizodi 6 (RTK)
Cka Ka Shpija sezoni 2 - Epizodi 6 (RTK)
Shikime : 965
Kategoria : Cka Ka S..
Poena :
Shiko »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.656 16.11...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.656 16.11...
Shikime : 756
Kategoria : Me Fal -..
Poena :
Shiko »
O Sa Mire - Epizodi 66 - Ejashiko.com
O Sa Mire - Epizodi 66 - Ejashiko.com
Shikime : 22573
Kategoria : Humore 2..
Poena :
Shiko »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.655 13.11...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.655 13.11...
Shikime : 478
Kategoria : Me Fal -..
Poena :
Shiko »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.654 12.11...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.654 12.11...
Shikime : 596
Kategoria : Me Fal -..
Poena :
Shiko »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.653 11.11...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.653 11.11...
Shikime : 463
Kategoria : Me Fal -..
Poena :
Shiko »
Fluturat e Kalterta - Alsat-M pj.37
Fluturat e Kalterta - Alsat-M pj.37
Shikime : 123
Kategoria : Fluturat..
Poena :
Shiko »
Fluturat e Kalterta - Alsat-M pj.36
Fluturat e Kalterta - Alsat-M pj.36
Shikime : 84
Kategoria : Fluturat..
Poena :
Shiko »
Fatih Harbiye pj.36 - EjaShiko.com
Fatih Harbiye pj.36 - EjaShiko.com
Shikime : 1905
Kategoria : Fatih Ha..
Poena :
Shiko »
Hakmarja (Intikam) pj.47 - EjaShiko.com
Hakmarja (Intikam) pj.47 - EjaShiko.com
Shikime : 738
Kategoria : Hakmarrj..
Poena :
Shiko »
Medcezir pj.37 - Ekskluzivisht ne EjaShiko...
Medcezir pj.37 - Ekskluzivisht ne EjaShiko...
Shikime : 884
Kategoria : Medcezir..
Poena :
Shiko »
Dashuro dhe Vdis - KTV - Pj. 48
Dashuro dhe Vdis - KTV - Pj. 48
Shikime : 1048
Kategoria : Dashuro ..
Poena :
Shiko »
Dashuro dhe Vdis - KTV - Pj. 47
Dashuro dhe Vdis - KTV - Pj. 47
Shikime : 863
Kategoria : Dashuro ..
Poena :
Shiko »
Kenga e Pambaruar - TV21 M pj.36
Kenga e Pambaruar - TV21 M pj.36
Shikime : 871
Kategoria : Kenga e ..
Poena :
Shiko »
Kenga e Pambaruar - TV21 M pj.35
Kenga e Pambaruar - TV21 M pj.35
Shikime : 832
Kategoria : Kenga e ..
Poena :
Shiko »
Lugina e Ujqerve Kurthi s.07 pj.80 - Vizion..
Lugina e Ujqerve Kurthi s.07 pj.80 - Vizion..
Shikime : 457
Kategoria : Lugina e..
Poena :
Shiko »

  • lola :
  • artushe : ju lutem tjerate epizodate ...
  • Luli : pse spo i qitni epizoden e 45 e ...
  • urtina : ku lutem qitni edhe episodat tjera
  • MilvaLam : faleminderit shum,, kur do hyn e...
  • artushe : ju lutem tjerate episodate
  • nita : qe nje muaj na keni nderpre kete...
  • morea : pse nuk po i postoni epizodat e ...
  • amela : lu lutem pse nuk i ngarkoni seri...
  • bb : pse nuk po qitni mo episodet e r...

Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS