29 Qershor 2016, E Mërkurë
"fundi i serialit" Rezultatet e kërkimit
Dashuro dhe Vdis - KTV - Pj.165 - Fundi i S..
Dashuro dhe Vdis - KTV - Pj.165 - Fundi i S..
Shikime : 2017
Kategoria : Dashuro ..
Poena :
Shiko »
Bidai - Klan TV pj.392 - 19.04.2016 - Fundi..
Bidai - Klan TV pj.392 - 19.04.2016 - Fundi..
Shikime : 1598
Kategoria : Bidai - ..
Poena :
Shiko »
Kujtohu epizodi 38 (Hatirla Gonul) - Shqip ..
Kujtohu epizodi 38 (Hatirla Gonul) - Shqip ..
Shikime : 376
Kategoria : Kujtohu ..
Poena :
Shiko »
Tregimi i Vjeter - Epizodi 34 (Eski Hikaye..
Tregimi i Vjeter - Epizodi 34 (Eski Hikaye..
Shikime : 256
Kategoria : Tregimi ..
Poena :
Shiko »
Pema e Jetes Epizodi 20 (Hayat Agaci) - Shq..
Pema e Jetes Epizodi 20 (Hayat Agaci) - Shq..
Shikime : 325
Kategoria : Pema e J..
Poena :
Shiko »
Sila pj.141 - RTV21 - Fundi i Serialit
Sila pj.141 - RTV21 - Fundi i Serialit
Shikime : 507
Kategoria : Sila - R..
Poena :
Shiko »
Kenga e Pambaruar - TV21 M pj.64 Fundi i Se..
Kenga e Pambaruar - TV21 M pj.64 Fundi i Se..
Shikime : 503
Kategoria : Kenga e ..
Poena :
Shiko »
Mariana & Scarlett - KTV pj.112 Fundi i Ser..
Mariana & Scarlett - KTV pj.112 Fundi i Ser..
Shikime : 307
Kategoria : Mariana ..
Poena :
Shiko »
Diamante & Dashuri pj.166 - Fundi i Serialit
Diamante & Dashuri pj.166 - Fundi i Serialit
Shikime : 2086
Kategoria : Diamante..
Poena :
Shiko »
Ndihmëse në Manhattan pj.163 - KTV Fundi i ..
Ndihmëse në Manhattan pj.163 - KTV Fundi i ..
Shikime : 693
Kategoria : Ndihmëse..
Poena :
Shiko »
Tregimi Per nje Familje-Pj. 69-të - Dogrulu..
Tregimi Per nje Familje-Pj. 69-të - Dogrulu..
Shikime : 1079
Kategoria : Tregimi ..
Poena :
Shiko »
Fluturat e Kalterta (Mavi Kelebekler) pj.52..
Fluturat e Kalterta (Mavi Kelebekler) pj.52..
Shikime : 2254
Kategoria : Fluturat..
Poena :
Shiko »
Iluzionisti pj.50 - KTV - Fundi i Serialit
Iluzionisti pj.50 - KTV - Fundi i Serialit
Shikime : 567
Kategoria : Iluzioni..
Poena :
Shiko »
Lale - Lale Devri pj.314 - Fundi i Serialit
Lale - Lale Devri pj.314 - Fundi i Serialit
Shikime : 4905
Kategoria : Lale Dev..
Poena :
Shiko »
Hz. Omeri r.a pj.31 - Alsat-m - Fundi i Ser..
Hz. Omeri r.a pj.31 - Alsat-m - Fundi i Ser..
Shikime : 926
Kategoria : Hz.Omer ..
Poena :
Shiko »
IFFET - KTV pj.114 - Fundi i Serialit
IFFET - KTV pj.114 - Fundi i Serialit
Shikime : 7730
Kategoria : IFFET - ..
Poena :
Shiko »
Ashtu sic Koha Kalon - Alsat M pj.239 - Fun..
Ashtu sic Koha Kalon - Alsat M pj.239 - Fun..
Shikime : 2869
Kategoria : Ashtu si..
Poena :
Shiko »
Transporter - KTV pj.12 Fundi i Serialit
Transporter - KTV pj.12 Fundi i Serialit
Shikime : 1484
Kategoria : Transpor..
Poena :
Shiko »
Kuzey Guney - Tv Klan pj.170 - Fundi i Seri..
Kuzey Guney - Tv Klan pj.170 - Fundi i Seri..
Shikime : 5307
Kategoria : Kuzey Gu..
Poena :
Shiko »
Lotet e Vjeshtes - Alsat M pj.94 Fundi i Se..
Lotet e Vjeshtes - Alsat M pj.94 Fundi i Se..
Shikime : 2408
Kategoria : Lotet e ..
Poena :
Shiko »

 • lola :
 • artushe : ju lutem tjerate epizodate ...
 • Luli : pse spo i qitni epizoden e 45 e ...
 • urtina : ku lutem qitni edhe episodat tjera
 • MilvaLam : faleminderit shum,, kur do hyn e...
 • artushe : ju lutem tjerate episodate
 • nita : qe nje muaj na keni nderpre kete...
 • morea : pse nuk po i postoni epizodat e ...
 • amela : lu lutem pse nuk i ngarkoni seri...
 • bb : pse nuk po qitni mo episodet e r...

Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS