Ezel pj.141 - pjesa e fundit - tv klan izle, ezel pj.141 - pjesa e fundit - tv klan seyret, ezel pj.141 - pjesa e fundit - tv klan videosu - EjaShiko 

28 Gusht 2016, E Diellë
Ezel pj.141 - Pjesa e Fundit - TV Klan


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 8 komente janë dërguar për këtë video
albion:
Tarih : 19-05-2014 / 20:39:44
mili:
Tarih : 31-12-2013 / 10:01:28
a mundet sa me shpejt ta beni te mundur ta shikojm pjesen 141 te ezel,ju lutena
valentina:
Tarih : 04-09-2013 / 07:40:48
peja:
Tarih : 12-07-2013 / 16:40:12
qka ka ndodh qe spo bon mi pa videot
Gonn:
Tarih : 09-07-2013 / 05:58:57
A mundeni ti vendosni krejt epizodet te serialit Ezel ?
JUSUF:
Tarih : 18-01-2013 / 10:52:25
me duhet ky filmi ezel se me pelqen
Albanian:
Tarih : 03-09-2012 / 06:39:04
Serial shum i bukur ky .. kish patur dhe nje krekes Ju lutem admund te vendosin ne faqet tuaj pjest e serialit GUMUSH FALIMNDERIT NGA ZEMRA
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS