24 Maj 2016, E Martë
"fjal drejt zemres epizodi i fundit" rezultatet e kërkimit
O Sa Mire - BEST OF 2016
O Sa Mire - BEST OF 2016
Shikime : 7139
Kategori : Humore 2..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 7 (Asmali Konak) - 17..
Konaku i Ages epizodi 7 (Asmali Konak) - 17..
Shikime : 659
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.785 17.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.785 17.05...
Shikime : 1866
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 6 (Asmali Konak) - 16..
Konaku i Ages epizodi 6 (Asmali Konak) - 16..
Shikime : 840
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Hakmarrja e gjarperit - pj.85 16.05.2016
Hakmarrja e gjarperit - pj.85 16.05.2016
Shikime : 923
Kategori : Hakmarrj..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.784 16.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.784 16.05...
Shikime : 487
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
O Sa Mire - Epizodi 84 - Ekskluzivisht ne E..
O Sa Mire - Epizodi 84 - Ekskluzivisht ne E..
Shikime : 15835
Kategori : Humore 2..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 5 (Asmali Konak) - 13..
Konaku i Ages epizodi 5 (Asmali Konak) - 13..
Shikime : 1706
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Hakmarrja e gjarperit - pj.84 13.05.2016
Hakmarrja e gjarperit - pj.84 13.05.2016
Shikime : 431
Kategori : Hakmarrj..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.783 13.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.783 13.05...
Shikime : 974
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 4 (Asmali Konak) - 12..
Konaku i Ages epizodi 4 (Asmali Konak) - 12..
Shikime : 694
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.782 12.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.782 12.05...
Shikime : 1048
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 3 (Asmali Konak) - 11..
Konaku i Ages epizodi 3 (Asmali Konak) - 11..
Shikime : 487
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Hakmarrja e gjarperit - pj.83 11.05.2016
Hakmarrja e gjarperit - pj.83 11.05.2016
Shikime : 345
Kategori : Hakmarrj..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.781 11.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.781 11.05...
Shikime : 1551
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
Hakmarrja e gjarperit - pj.82 10.05.2016
Hakmarrja e gjarperit - pj.82 10.05.2016
Shikime : 332
Kategori : Hakmarrj..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 2 (Asmali Konak) - 10..
Konaku i Ages epizodi 2 (Asmali Konak) - 10..
Shikime : 581
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.780 10.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.780 10.05...
Shikime : 982
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
Hakmarrja e gjarperit - pj.81 09.05.2016
Hakmarrja e gjarperit - pj.81 09.05.2016
Shikime : 299
Kategori : Hakmarrj..
Puena :
Shiko menjëherë »
Uji dhe Zjarri (Su ve Ates) Titra Shqip - E..
Uji dhe Zjarri (Su ve Ates) Titra Shqip - E..
Shikime : 2769
Kategori : Filma Tu..
Puena :
Shiko menjëherë »

  • lola :
  • artushe : ju lutem tjerate epizodate ...
  • Luli : pse spo i qitni epizoden e 45 e ...
  • urtina : ku lutem qitni edhe episodat tjera
  • MilvaLam : faleminderit shum,, kur do hyn e...
  • artushe : ju lutem tjerate episodate
  • nita : qe nje muaj na keni nderpre kete...
  • morea : pse nuk po i postoni epizodat e ...
  • amela : lu lutem pse nuk i ngarkoni seri...
  • bb : pse nuk po qitni mo episodet e r...

Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS