26 Maj 2016, E Enjte
"lugina e ujqve kurthi" rezultatet e kërkimit
O Sa Mire - BEST OF 2016
O Sa Mire - BEST OF 2016
Shikime : 9815
Kategori : Humore 2..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 7 (Asmali Konak) - 17..
Konaku i Ages epizodi 7 (Asmali Konak) - 17..
Shikime : 787
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.785 17.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.785 17.05...
Shikime : 2060
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 6 (Asmali Konak) - 16..
Konaku i Ages epizodi 6 (Asmali Konak) - 16..
Shikime : 899
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Hakmarrja e gjarperit - pj.85 16.05.2016
Hakmarrja e gjarperit - pj.85 16.05.2016
Shikime : 990
Kategori : Hakmarrj..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.784 16.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.784 16.05...
Shikime : 536
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
O Sa Mire - Epizodi 84 - Ekskluzivisht ne E..
O Sa Mire - Epizodi 84 - Ekskluzivisht ne E..
Shikime : 16322
Kategori : Humore 2..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 5 (Asmali Konak) - 13..
Konaku i Ages epizodi 5 (Asmali Konak) - 13..
Shikime : 1750
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Hakmarrja e gjarperit - pj.84 13.05.2016
Hakmarrja e gjarperit - pj.84 13.05.2016
Shikime : 448
Kategori : Hakmarrj..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.783 13.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.783 13.05...
Shikime : 998
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 4 (Asmali Konak) - 12..
Konaku i Ages epizodi 4 (Asmali Konak) - 12..
Shikime : 716
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.782 12.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.782 12.05...
Shikime : 1073
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 3 (Asmali Konak) - 11..
Konaku i Ages epizodi 3 (Asmali Konak) - 11..
Shikime : 508
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Hakmarrja e gjarperit - pj.83 11.05.2016
Hakmarrja e gjarperit - pj.83 11.05.2016
Shikime : 362
Kategori : Hakmarrj..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.781 11.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.781 11.05...
Shikime : 1570
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
Hakmarrja e gjarperit - pj.82 10.05.2016
Hakmarrja e gjarperit - pj.82 10.05.2016
Shikime : 344
Kategori : Hakmarrj..
Puena :
Shiko menjëherë »
Konaku i Ages epizodi 2 (Asmali Konak) - 10..
Konaku i Ages epizodi 2 (Asmali Konak) - 10..
Shikime : 608
Kategori : Konaku i..
Puena :
Shiko menjëherë »
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.780 10.05...
Me Fal - Beni Affet - Alsat M pj.780 10.05...
Shikime : 1003
Kategori : Me Fal -..
Puena :
Shiko menjëherë »
Hakmarrja e gjarperit - pj.81 09.05.2016
Hakmarrja e gjarperit - pj.81 09.05.2016
Shikime : 313
Kategori : Hakmarrj..
Puena :
Shiko menjëherë »
Uji dhe Zjarri (Su ve Ates) Titra Shqip - E..
Uji dhe Zjarri (Su ve Ates) Titra Shqip - E..
Shikime : 2836
Kategori : Filma Tu..
Puena :
Shiko menjëherë »

  • lola :
  • artushe : ju lutem tjerate epizodate ...
  • Luli : pse spo i qitni epizoden e 45 e ...
  • urtina : ku lutem qitni edhe episodat tjera
  • MilvaLam : faleminderit shum,, kur do hyn e...
  • artushe : ju lutem tjerate episodate
  • nita : qe nje muaj na keni nderpre kete...
  • morea : pse nuk po i postoni epizodat e ...
  • amela : lu lutem pse nuk i ngarkoni seri...
  • bb : pse nuk po qitni mo episodet e r...

Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS