Jeta e hidhur - aci hayat pj.1 dhe pj2 - klan tv izle, jeta e hidhur - aci hayat pj.1 dhe pj2 - klan tv seyret, jeta e hidhur - aci hayat pj.1 dhe pj2 - klan tv videosu - EjaShiko 

25 Shtator 2016, E Diellë

Jeta e Hidhur - Aci Hayat pj.1 dhe pj2 - Klan TV


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 4 komente janë dërguar për këtë video
anita:
Tarih : 05-11-2013 / 13:01:00
shum serial i bukur sidomos mehmet kosvari ooo bukuroshi jem osht te dua shum ooo mehmet je mai bukuri
gzimi:
Tarih : 23-01-2013 / 15:26:48
filmi me i bukur qe kam pare ne jeten time.. me pershtatet shumeeee
ibadete:
Tarih : 05-01-2013 / 09:48:19
nermin je shummm e bukur por enderi edhe te rreh edhe nuk shkon te memedi edhe un jam kosovare kur dole prej spitali shkove me enderin
seki:
Tarih : 18-09-2012 / 08:41:41
zdi qka pi perzini niqind filma i kanqet tjert veq hala filma tri nxjerni bash idiot jeni qe sa nuk nxjerni epizota
1
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS