Klan tv - shqiperi lıve izle, klan tv - shqiperi lıve seyret, klan tv - shqiperi lıve videosu - EjaShiko 

27 Shtator 2016, E Martë

Klan Tv - Shqiperi LIVE


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 20 komente janë dërguar për këtë video
Lona:
Tarih : 11-09-2015 / 06:10:37
shtepiaket e deshpruara ju lutem keni mbetur shumë mbrapa
aleksa:
Tarih : 01-07-2015 / 17:59:46
ju lutem na nxirnni shtepiaket pjesen e 200
I keqi:
Tarih : 22-11-2014 / 21:11:59
I keq jam vet, si e dua nje grua te bukur e dua edhe një film shume të bukur dhe fitues i të gjitha çmimeve...
isuf:
Tarih : 18-09-2014 / 19:28:26
zoti Blendi a ka mundesi me i ber nje pytje zotit kryeministrit , cfar do te behet me Studentet qe kan qen ne shkollat private se ka 10 dit qe rrim rrugave dhe nuk na jep kush asnje pergjigje ju faleminderit per mir kuptimin
ARLIND:
Tarih : 07-04-2014 / 18:05:58
ju lutna epizodin 22 te o sa mire
edita:
Tarih : 17-12-2013 / 14:03:26
ju lutem serialin Dashuri e Ndaluar episodin e 10 e tjerat pse nuk jeni tuj qit me respekt Edita Bajrami.
elda:
Tarih : 06-10-2013 / 17:12:07
Ju lutem pse sosht tu ma tv klani
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS