Lale - lale devri pj.154 - ktv izle, lale - lale devri pj.154 - ktv seyret, lale - lale devri pj.154 - ktv videosu - EjaShiko 

24 Shtator 2016, E Shtunë

Lale - Lale Devri pj.154 - KTV


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 5 komente janë dërguar për këtë video
soni:
Tarih : 11-05-2013 / 14:07:12
toprak je me e mir se jeshimi prandaj ty te ka hije te jesh me qenarin e jo jeshimi ju low toprak dhe qenar
saranda:
Tarih : 21-04-2013 / 05:10:12
Jeshim ty nuk te ka hije te jesh me qenarin ? pse? Sepse topraki eshet me e bukur se ti prandja mos u mundo te ja meresh toprakit qenarin sepse qenari e do at jo ty toprak seny sevjyrem
helena:
Tarih : 07-09-2012 / 07:52:51
shum me ka pelqyr jeshi ketu te dua jeshin seni qok sevyorum
lalae e:
Tarih : 26-08-2012 / 09:03:52
Fatmire:
Tarih : 22-08-2012 / 17:02:23
jeshimja shumm e bukur dhe ky epizod me ka pelqyer shummm dhe dua ta pershendes jeshimenn shummmmmmmmm shummmmm edhe te dua shum jeshim shummm i love you seni qok seviyorum
1
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS