Lugina e ujqve kurthi pj.150 - kurtlar vadisi pusu izle, lugina e ujqve kurthi pj.150 - kurtlar vadisi pusu seyret, lugina e ujqve kurthi pj.150 - kurtlar vadisi pusu videosu - EjaShiko 

27 Shtator 2016, E Martë

Lugina E Ujqve Kurthi Pj.150 - Kurtlar Vadisi Pusu


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 18 komente janë dërguar për këtë video
don capo20:
Tarih : 16-01-2013 / 07:10:39
si mund te shikoj serjale l e uqerve ne premium nuk hapen.si tja bej?
Kurtlar Vadisi Pusu:
Tarih : 06-01-2013 / 18:03:10
Ju kisha lut stafit te EJASHIKO a kini ndonje lajm se kur do te filloj transmetimin e super serialit Lugina e Ujqve Kurthi ne Alsat-M ?
arvi bushati:
Tarih : 04-01-2013 / 13:37:22
te lute nese mundeni me shpejt te vazhdoj filmi ky esht nje film i bukur jo vetem per mua por per te gjith ______ mos i lini te tjeret te presin por vazhdoni me serite pash dhe flm
saimir sajo:
Tarih : 02-11-2012 / 16:55:43
sa pjese ka ky serial a mund te ma thoje njeri pjesa e 150 e fundit apo kame ?
ramije:
Tarih : 29-10-2012 / 10:21:49
pershendetje saduhet me prit ni vjet filmat matmir nuk ilshonii ki asht film maimir pi kejtve flm
ramije:
Tarih : 16-10-2012 / 09:34:24
gjims vjti tuju prit pjeset tjra flm
jozi:
Tarih : 11-10-2012 / 01:05:25
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS