Me fal - alsat m pj.81 - fund i sezonit izle, me fal - alsat m pj.81 - fund i sezonit seyret, me fal - alsat m pj.81 - fund i sezonit videosu - EjaShiko 

27 Gusht 2016, E Shtunë
Me Fal - Alsat M pj.81 - Fund i Sezonit


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 12 komente janë dërguar për këtë video
Tale:
Tarih : 07-09-2013 / 15:44:18
summ interesann ♥
nora:
Tarih : 27-08-2013 / 08:53:51
pse nuk peqitni pjesen ere te serialit me fal
stafi EjaShiko.com:
Tarih : 11-07-2013 / 05:36:33
Tina edhe na e dim qe ky seriali ka 400 epizode, por ja qe kjo eshte vendimi i kanalit Alsat-m edhe e ka eprfundu ketu sezonen dhe ka lajmeruar qe do te fillon ne shtator, domethan kjo nuk asht ne duart tona.. per cdo informat tjeter drejtohuni ne faqen e facebook, aty i gjeni me teper informatat per cdo serial...
Tina:
Tarih : 11-07-2013 / 04:21:46
Ky serial i ka 400 epizota perse nuk i qitni as nuk ktheni pergjigje kur dikush ben pytje ? po leshoni tjer seriala pa lidhje qe nuk ja vlen te humesh koh ta shikish.
fuck tba , baba stars:
Tarih : 10-07-2013 / 16:13:50
shum i bukur ffffffffffaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkk baba stars
ardi:
Tarih : 10-07-2013 / 16:03:13
a kini mundesi dikush mem kallzu te pakten kur ja nis ki serjal respeket per juve po ju lutem kallzoni dikush nese ka mundesi dikush
babastars:
Tarih : 09-07-2013 / 06:05:33
shum shumm serial i bukur bravoo ama pse po vanoni mej qit episodat e ardhshme
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS