Se shpejti - ashtu sic kalon koha sezoni 2 izle, se shpejti - ashtu sic kalon koha sezoni 2 seyret, se shpejti - ashtu sic kalon koha sezoni 2 videosu - EjaShiko 

28 Gusht 2016, E Diellë
Se shpejti - Ashtu sic kalon koha Sezoni 2


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 23 komente janë dërguar për këtë video
Abi:
Tarih : 26-09-2012 / 07:25:06
Pershendetje stafi,nje pyetje kisha?Kur fillojn serit e reja te "Ashtu sic koha kalon"?Ju lutem na ktheni pergjigje se po harrojme cfare kemi pare.
Meri:
Tarih : 25-09-2012 / 18:11:46
Kam nje kerkese per ju staf i keasej faqe te menaxhimit qe sezonin e dyte te ketij seriali t'i vendosni epizodat qe jane shfaq ne TV e juaj sepse kur po shfaqen ne TV nuk kemi mundesi me pare sepse eshte koha e lajmeve ne Kosove dhe te beni ritransmetim te epizodave ne TV.
nesi:
Tarih : 25-09-2012 / 16:56:56
kur ja nis sezoni iri ? çfare date ?
elmira:
Tarih : 25-09-2012 / 16:10:09
ju lutemi lishone sa ma shpejt ket fillmi fillonja pite henen epizodat ereja se sun po pritmi me ipa ju lutemi
dina:
Tarih : 25-09-2012 / 11:39:00
a ka mundesi me na tregu se kur keni me e fillu perseri ta jepni ket film ju lutem presim pergjigjen tuaj
lila:
Tarih : 25-09-2012 / 08:00:40
ju lutem nese mundet me lishu sezonin e dyt te ketij seriali se te alsati ka fillu e presim me pa durim ju lutem.
dizi:
Tarih : 25-09-2012 / 05:48:31
serialet e reja kur doni me na mundesu me i pare?
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS