Search Results For: Duke treguar 6973 to 7014 of 9734 videot.
Perandori ep.47 - KTV
32:34
Perandori ep.47 - KTV
503 days ago
346 shikime
-
Nena epizodi 38 - Perkthim Shqip
28:56
Nena epizodi 38 - Perkthim Shqip
503 days ago
3976 shikime
-
Filinta - Ep.78 - Shqip
01:02:02
Filinta - Ep.78 - Shqip
503 days ago
1711 shikime
-
Perandori ep.46 - KTV
33:30
Perandori ep.46 - KTV
503 days ago
631 shikime
-
KLONI ep.76 - Perkthim Shqip
44:35
KLONI ep.76 - Perkthim Shqip
504 days ago
856 shikime
-
Stuhia brenda meje - Epizodi 3
28:16
Stuhia brenda meje - Epizodi 3
505 days ago
7907 shikime
-
Nena epizodi 37 - Perkthim Shqip
30:06
Nena epizodi 37 - Perkthim Shqip
505 days ago
4570 shikime
-
Stuhia brenda meje - Epizodi 2
32:22
Stuhia brenda meje - Epizodi 2
506 days ago
10009 shikime
-
Fate te Kryqzuara ep.197 - Klan Tv
51:55
Fate te Kryqzuara ep.197 - Klan Tv
506 days ago
7349 shikime
-
Ezel ep.2 - Perkthim Shqip
46:30
Ezel ep.2 - Perkthim Shqip
506 days ago
4049 shikime
-
KLONI ep.75 - Perkthim Shqip
43:32
KLONI ep.75 - Perkthim Shqip
506 days ago
2138 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS