Search Results For: Duke treguar 6973 to 7014 of 7706 videot.
Konaku i Ages - Ep.71
37:40
Konaku i Ages - Ep.71
458 days ago
296 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.70
40:10
Konaku i Ages - Ep.70
458 days ago
399 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.69
37:52
Konaku i Ages - Ep.69
458 days ago
382 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.68
39:24
Konaku i Ages - Ep.68
458 days ago
387 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.67
34:24
Konaku i Ages - Ep.67
458 days ago
358 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.66
39:17
Konaku i Ages - Ep.66
458 days ago
295 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.65
35:37
Konaku i Ages - Ep.65
458 days ago
399 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.63
24:42
Konaku i Ages - Ep.63
458 days ago
381 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.62
39:35
Konaku i Ages - Ep.62
458 days ago
377 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.61
40:01
Konaku i Ages - Ep.61
458 days ago
405 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.60
33:58
Konaku i Ages - Ep.60
458 days ago
309 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.59
39:12
Konaku i Ages - Ep.59
458 days ago
388 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.58
33:30
Konaku i Ages - Ep.58
458 days ago
445 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.57
34:30
Konaku i Ages - Ep.57
458 days ago
373 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.56
33:53
Konaku i Ages - Ep.56
458 days ago
301 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.55
39:14
Konaku i Ages - Ep.55
458 days ago
318 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.54
34:01
Konaku i Ages - Ep.54
458 days ago
448 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.53
34:25
Konaku i Ages - Ep.53
458 days ago
338 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.52
36:34
Konaku i Ages - Ep.52
458 days ago
349 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.51
36:20
Konaku i Ages - Ep.51
458 days ago
360 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.50
37:30
Konaku i Ages - Ep.50
458 days ago
321 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.49
38:10
Konaku i Ages - Ep.49
458 days ago
337 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.48
39:13
Konaku i Ages - Ep.48
458 days ago
336 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.47
39:03
Konaku i Ages - Ep.47
458 days ago
349 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.46
39:06
Konaku i Ages - Ep.46
458 days ago
328 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.45
39:54
Konaku i Ages - Ep.45
458 days ago
382 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.44
39:11
Konaku i Ages - Ep.44
458 days ago
303 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.43
38:40
Konaku i Ages - Ep.43
458 days ago
324 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.42
35:31
Konaku i Ages - Ep.42
458 days ago
346 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.41
41:33
Konaku i Ages - Ep.41
458 days ago
364 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.40
39:52
Konaku i Ages - Ep.40
458 days ago
339 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.39
39:01
Konaku i Ages - Ep.39
458 days ago
384 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.38
43:32
Konaku i Ages - Ep.38
458 days ago
368 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.37
38:16
Konaku i Ages - Ep.37
458 days ago
340 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.36
38:52
Konaku i Ages - Ep.36
458 days ago
388 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.35
37:17
Konaku i Ages - Ep.35
458 days ago
328 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.34
38:50
Konaku i Ages - Ep.34
458 days ago
366 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.33
37:06
Konaku i Ages - Ep.33
458 days ago
334 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.32
38:11
Konaku i Ages - Ep.32
458 days ago
368 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.31
38:44
Konaku i Ages - Ep.31
458 days ago
349 shikime
-
Tregim i Pambaruar - Ep.17 17.10.2016
31:33
Tregim i Pambaruar - Ep.17 17.10.2016
458 days ago
2270 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS