Search Results For: Duke treguar 7015 to 7056 of 7706 videot.
Baba i Dashur ep.18 - Shqip
03:01:02
Baba i Dashur ep.18 - Shqip
459 days ago
2367 shikime
100%
Me Dashuro ep.57 - Shqip
27:01:22
Me Dashuro ep.57 - Shqip
459 days ago
1195 shikime
-
ASI ep.121 - Shqip - 174.10.2016
43:52
ASI ep.121 - Shqip - 174.10.2016
459 days ago
2229 shikime
100%
Baba i Dashur ep.17 - Shqip
45:08
Baba i Dashur ep.17 - Shqip
459 days ago
1856 shikime
100%
Me Dashuro ep.56 - Shqip
21:01:18
Me Dashuro ep.56 - Shqip
459 days ago
902 shikime
-
Baba i Dashur ep.16 - Shqip
43:03
Baba i Dashur ep.16 - Shqip
459 days ago
1814 shikime
100%
Uteran ep.1060 - Shqip - 17.10.2016
19:34
Uteran ep.1060 - Shqip - 17.10.2016
459 days ago
3357 shikime
63%
Me Dashuro ep.55 - Shqip
58:01:21
Me Dashuro ep.55 - Shqip
460 days ago
682 shikime
-
Me Dashuro ep.54 - Shqip
40:59
Me Dashuro ep.54 - Shqip
460 days ago
518 shikime
-
Fatih Harbiye ep.73 - Perkthim Shqip
24:26
Fatih Harbiye ep.73 - Perkthim Shqip
460 days ago
6294 shikime
100%
Amsterdam Express - Blerim Destani
01:27:30
Amsterdam Express - Blerim Destani
461 days ago
5582 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.72 - Perkthim Shqip
26:54
Fatih Harbiye ep.72 - Perkthim Shqip
461 days ago
5474 shikime
97%
ASI ep.120 - Shqip - 14.10.2016
20:35
ASI ep.120 - Shqip - 14.10.2016
461 days ago
1892 shikime
98%
Uteran ep.1059 - Shqip - 14.10.2016
20:35
Uteran ep.1059 - Shqip - 14.10.2016
461 days ago
1666 shikime
100%
Uteran ep.1058 - Shqip - 13.10.2016
19:03
Uteran ep.1058 - Shqip - 13.10.2016
461 days ago
1329 shikime
100%
Uteran ep.1057 - Shqip - 12.10.2016
20:11
Uteran ep.1057 - Shqip - 12.10.2016
461 days ago
1601 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.16 14.10.2016
35:33
Tregim i Pambaruar - Ep.16 14.10.2016
462 days ago
2483 shikime
83%
Tregim i Pambaruar - Ep.15 12.10.2016
39:48
Tregim i Pambaruar - Ep.15 12.10.2016
462 days ago
1369 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS