Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 7096 videot.
Perla e Zeze - Epizodi 55
32:37
Perla e Zeze - Epizodi 55
17 hours ago
6858 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 18
45:05
Dashuria Bardh e Zi epizodi 18
17 hours ago
1893 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 30
31:01:04
Emertoje Dashurine epizodi 30
17 hours ago
2287 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 17
35:02
Gropa (Cukur) - Epizodi 17
20 hours ago
805 shikime
-
Uteran ep.1339 - Shqip
20:51
Uteran ep.1339 - Shqip
23 hours ago
230 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 17
48:37
Dashuria Bardh e Zi epizodi 17
1 days ago
2299 shikime
-
Merjem - Epizodi 16 - H2
36:22
Merjem - Epizodi 16 - H2
1 days ago
1577 shikime
-
Merjem - Epizodi 16 - H1
36:22
Merjem - Epizodi 16 - H1
1 days ago
2455 shikime
-
I Dashur Baba ep.191 - Shqip
55:04
I Dashur Baba ep.191 - Shqip
1 days ago
111 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 54
29:23
Perla e Zeze - Epizodi 54
2 days ago
13355 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 29
51:41
Emertoje Dashurine epizodi 29
2 days ago
3602 shikime
-
Merjem - Epizodi 15 - H2
35:32
Merjem - Epizodi 15 - H2
2 days ago
1721 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS