Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 101 videot.
Tre Anat epizodi 115 - 22.10.2018
43:08
Tre Anat epizodi 115 - 22.10.2018
385 days ago
1253 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 99 - 22.10.2018
46:34
5 Yjet - Epizodi 99 - 22.10.2018
385 days ago
652 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 98 - 19.10.2018
45:50
5 Yjet - Epizodi 98 - 19.10.2018
388 days ago
667 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 97 - 18.10.2018
43:16
5 Yjet - Epizodi 97 - 18.10.2018
388 days ago
517 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 96 - 17.10.2018
48:00
5 Yjet - Epizodi 96 - 17.10.2018
390 days ago
693 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 94 - 15.10.2018
42:00
5 Yjet - Epizodi 94 - 15.10.2018
391 days ago
282 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 93 - 12.10.2018
42:00
5 Yjet - Epizodi 93 - 12.10.2018
391 days ago
242 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 91 - 10.10.2018
42:00
5 Yjet - Epizodi 91 - 10.10.2018
391 days ago
218 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 90 - 09.10.2018
41:28
5 Yjet - Epizodi 90 - 09.10.2018
392 days ago
325 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 89 - 08.10.2018
39:45
5 Yjet - Epizodi 89 - 08.10.2018
392 days ago
356 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 88 - 05.10.2018
43:16
5 Yjet - Epizodi 88 - 05.10.2018
402 days ago
1375 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 87 - 04.10.2018
41:00
5 Yjet - Epizodi 87 - 04.10.2018
404 days ago
746 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 86 - 03.10.2018
41:00
5 Yjet - Epizodi 86 - 03.10.2018
404 days ago
680 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 85 - 02.10.2018
41:00
5 Yjet - Epizodi 85 - 02.10.2018
404 days ago
314 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 84 - 01.10.2018
44:00
5 Yjet - Epizodi 84 - 01.10.2018
405 days ago
597 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 83 - 28.09.2018
44:00
5 Yjet - Epizodi 83 - 28.09.2018
405 days ago
349 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 82 - 27.09.2018
44:00
5 Yjet - Epizodi 82 - 27.09.2018
405 days ago
363 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 81 - 26.09.2018
44:00
5 Yjet - Epizodi 81 - 26.09.2018
405 days ago
286 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 80 - 25.09.2018
44:00
5 Yjet - Epizodi 80 - 25.09.2018
405 days ago
238 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 79 - 24.09.2018
30:12
5 Yjet - Epizodi 79 - 24.09.2018
411 days ago
358 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 78
40:37
5 Yjet - Epizodi 78
411 days ago
246 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 77
41:38
5 Yjet - Epizodi 77
411 days ago
228 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 76
42:00
5 Yjet - Epizodi 76
417 days ago
215 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 75
42:00
5 Yjet - Epizodi 75
417 days ago
261 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 74
42:00
5 Yjet - Epizodi 74
417 days ago
224 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 73
42:00
5 Yjet - Epizodi 73
417 days ago
225 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 72
42:00
5 Yjet - Epizodi 72
417 days ago
218 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 71
42:00
5 Yjet - Epizodi 71
417 days ago
223 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 70
42:00
5 Yjet - Epizodi 70
417 days ago
218 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 69
42:00
5 Yjet - Epizodi 69
417 days ago
205 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 68
42:00
5 Yjet - Epizodi 68
417 days ago
215 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 67
42:00
5 Yjet - Epizodi 67
417 days ago
219 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 66
42:00
5 Yjet - Epizodi 66
417 days ago
200 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS