Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 101 videot.
5 Yjet - Epizodi 1 - 06.06.2018
54:05
5 Yjet - Epizodi 1 - 06.06.2018
352 days ago
4988 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 96 - 17.10.2018
48:00
5 Yjet - Epizodi 96 - 17.10.2018
220 days ago
639 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 99 - 22.10.2018
46:34
5 Yjet - Epizodi 99 - 22.10.2018
214 days ago
580 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 98 - 19.10.2018
45:50
5 Yjet - Epizodi 98 - 19.10.2018
217 days ago
615 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 33
45:00
5 Yjet - Epizodi 33
261 days ago
245 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 34
45:00
5 Yjet - Epizodi 34
261 days ago
211 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 35
45:00
5 Yjet - Epizodi 35
261 days ago
214 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 36
45:00
5 Yjet - Epizodi 36
261 days ago
224 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 37
45:00
5 Yjet - Epizodi 37
261 days ago
237 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 38
45:00
5 Yjet - Epizodi 38
261 days ago
209 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 39
45:00
5 Yjet - Epizodi 39
261 days ago
180 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 40
45:00
5 Yjet - Epizodi 40
261 days ago
193 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 41
45:00
5 Yjet - Epizodi 41
261 days ago
229 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 42
45:00
5 Yjet - Epizodi 42
261 days ago
231 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 43
45:00
5 Yjet - Epizodi 43
261 days ago
206 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 44
45:00
5 Yjet - Epizodi 44
261 days ago
210 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 45
45:00
5 Yjet - Epizodi 45
261 days ago
285 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 46
45:00
5 Yjet - Epizodi 46
261 days ago
293 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 47
45:00
5 Yjet - Epizodi 47
261 days ago
336 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 48
45:00
5 Yjet - Epizodi 48
247 days ago
136 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 49
45:00
5 Yjet - Epizodi 49
247 days ago
119 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 50
45:00
5 Yjet - Epizodi 50
247 days ago
143 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 51
45:00
5 Yjet - Epizodi 51
247 days ago
100 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 52
45:00
5 Yjet - Epizodi 52
247 days ago
116 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 53
45:00
5 Yjet - Epizodi 53
247 days ago
141 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 54
45:00
5 Yjet - Epizodi 54
247 days ago
135 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 55
45:00
5 Yjet - Epizodi 55
247 days ago
114 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 56
45:00
5 Yjet - Epizodi 56
247 days ago
136 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 57
45:00
5 Yjet - Epizodi 57
247 days ago
136 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 58
45:00
5 Yjet - Epizodi 58
247 days ago
137 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 59
45:00
5 Yjet - Epizodi 59
247 days ago
145 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 60
45:00
5 Yjet - Epizodi 60
247 days ago
134 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 61
45:00
5 Yjet - Epizodi 61
247 days ago
141 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 62
45:00
5 Yjet - Epizodi 62
247 days ago
145 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 63
45:00
5 Yjet - Epizodi 63
247 days ago
164 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 80 - 25.09.2018
44:00
5 Yjet - Epizodi 80 - 25.09.2018
235 days ago
187 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 81 - 26.09.2018
44:00
5 Yjet - Epizodi 81 - 26.09.2018
235 days ago
224 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 82 - 27.09.2018
44:00
5 Yjet - Epizodi 82 - 27.09.2018
235 days ago
293 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 83 - 28.09.2018
44:00
5 Yjet - Epizodi 83 - 28.09.2018
235 days ago
291 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 84 - 01.10.2018
44:00
5 Yjet - Epizodi 84 - 01.10.2018
235 days ago
538 shikime
-
5 Yjet - Epizodi 88 - 05.10.2018
43:16
5 Yjet - Epizodi 88 - 05.10.2018
231 days ago
1261 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS