Search Results For: Duke treguar 10123 to 10164 of 10888 videot.
Fatih Harbiye ep.74 - Perkthim Shqip
25:25
Fatih Harbiye ep.74 - Perkthim Shqip
970 days ago
9055 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.101
59:51
Konaku i Ages - Ep.101
970 days ago
1384 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.100
01:03:19
Konaku i Ages - Ep.100
970 days ago
1133 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.99
39:19
Konaku i Ages - Ep.99
970 days ago
870 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.98
51:39
Konaku i Ages - Ep.98
970 days ago
863 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.97
48:23
Konaku i Ages - Ep.97
970 days ago
982 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.96
54:15
Konaku i Ages - Ep.96
970 days ago
856 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.95
01:04:54
Konaku i Ages - Ep.95
970 days ago
812 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.94
39:36
Konaku i Ages - Ep.94
970 days ago
847 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.93
01:05:31
Konaku i Ages - Ep.93
970 days ago
829 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.92
39:46
Konaku i Ages - Ep.92
970 days ago
818 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.91
39:18
Konaku i Ages - Ep.91
970 days ago
748 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.90
43:26
Konaku i Ages - Ep.90
970 days ago
710 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.89
40:17
Konaku i Ages - Ep.89
970 days ago
629 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.88
47:13
Konaku i Ages - Ep.88
970 days ago
760 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.87
37:17
Konaku i Ages - Ep.87
970 days ago
737 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.86
39:52
Konaku i Ages - Ep.86
970 days ago
768 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.85
36:13
Konaku i Ages - Ep.85
970 days ago
849 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.84
38:35
Konaku i Ages - Ep.84
970 days ago
611 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.83
39:53
Konaku i Ages - Ep.83
970 days ago
664 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.82
38:58
Konaku i Ages - Ep.82
970 days ago
711 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.75
44:26
Konaku i Ages - Ep.75
970 days ago
662 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.74
39:34
Konaku i Ages - Ep.74
970 days ago
722 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.73
40:11
Konaku i Ages - Ep.73
970 days ago
648 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.72
37:36
Konaku i Ages - Ep.72
970 days ago
751 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.71
37:40
Konaku i Ages - Ep.71
970 days ago
487 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.70
40:10
Konaku i Ages - Ep.70
970 days ago
704 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.69
37:52
Konaku i Ages - Ep.69
970 days ago
655 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.68
39:24
Konaku i Ages - Ep.68
970 days ago
705 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.67
34:24
Konaku i Ages - Ep.67
970 days ago
613 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.66
39:17
Konaku i Ages - Ep.66
970 days ago
549 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.65
35:37
Konaku i Ages - Ep.65
970 days ago
652 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.63
24:42
Konaku i Ages - Ep.63
970 days ago
643 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.62
39:35
Konaku i Ages - Ep.62
970 days ago
653 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.61
40:01
Konaku i Ages - Ep.61
970 days ago
681 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS