Search Results For: Duke treguar 10795 to 10836 of 10888 videot.
ASI ep.29 - Shqip
43:58
ASI ep.29 - Shqip
872 days ago
604 shikime
100%
ASI ep.28 - Shqip
40:58
ASI ep.28 - Shqip
872 days ago
631 shikime
100%
ASI ep.27 - Shqip
36:49
ASI ep.27 - Shqip
872 days ago
660 shikime
100%
ASI ep.26 - Shqip
28:14
ASI ep.26 - Shqip
872 days ago
584 shikime
100%
ASI ep.25 - Shqip
42:19
ASI ep.25 - Shqip
872 days ago
604 shikime
100%
ASI ep.24 - Shqip
40:00
ASI ep.24 - Shqip
872 days ago
665 shikime
100%
ASI ep.23 - Shqip
40:00
ASI ep.23 - Shqip
872 days ago
657 shikime
100%
ASI ep.22 - Shqip
41:28
ASI ep.22 - Shqip
872 days ago
709 shikime
100%
ASI ep.21 - Shqip
25:44
ASI ep.21 - Shqip
872 days ago
705 shikime
100%
ASI ep.20 - Shqip
41:31
ASI ep.20 - Shqip
872 days ago
889 shikime
100%
ASI ep.19 - Shqip
38:26
ASI ep.19 - Shqip
872 days ago
740 shikime
100%
ASI ep.18 - Shqip
41:06
ASI ep.18 - Shqip
872 days ago
949 shikime
50%
ASI ep.17 - Shqip
41:06
ASI ep.17 - Shqip
872 days ago
748 shikime
100%
ASI ep.16 - Shqip
27:47
ASI ep.16 - Shqip
872 days ago
754 shikime
100%
ASI ep.15 - Shqip
39:46
ASI ep.15 - Shqip
872 days ago
753 shikime
100%
ASI ep.14 - Shqip
40:36
ASI ep.14 - Shqip
872 days ago
750 shikime
100%
ASI ep.13 - Shqip
38:12
ASI ep.13 - Shqip
872 days ago
704 shikime
-
ASI ep.12 - Shqip
38:39
ASI ep.12 - Shqip
872 days ago
792 shikime
100%
ASI ep.11 - Shqip
29:17
ASI ep.11 - Shqip
872 days ago
733 shikime
100%
ASI ep.10 - Shqip
40:50
ASI ep.10 - Shqip
872 days ago
856 shikime
100%
ASI ep.9 - Shqip
40:25
ASI ep.9 - Shqip
872 days ago
740 shikime
100%
ASI ep.8 - Shqip
42:51
ASI ep.8 - Shqip
872 days ago
818 shikime
100%
ASI ep.7 - Shqip
41:49
ASI ep.7 - Shqip
872 days ago
764 shikime
100%
ASI ep.6 - Shqip
26:38
ASI ep.6 - Shqip
872 days ago
779 shikime
100%
ASI ep.5 - Shqip
38:39
ASI ep.5 - Shqip
872 days ago
951 shikime
100%
ASI ep.4 - Shqip
40:12
ASI ep.4 - Shqip
872 days ago
935 shikime
100%
ASI ep.3 - Shqip
42:35
ASI ep.3 - Shqip
872 days ago
893 shikime
100%
ASI ep.2 - Shqip
41:07
ASI ep.2 - Shqip
872 days ago
1314 shikime
100%
ASI ep.1 - Shqip
27:02
ASI ep.1 - Shqip
872 days ago
1784 shikime
100%
Tregim i Pambaruar - Ep.7 28.09.2016
34:31
Tregim i Pambaruar - Ep.7 28.09.2016
872 days ago
3101 shikime
67%
Filinta - Ep.59-3
52:00
Filinta - Ep.59-3
872 days ago
2407 shikime
100%
Filinta - Ep.59-2
43:13
Filinta - Ep.59-2
872 days ago
2252 shikime
100%
Filinta - Ep.59-1
41:41
Filinta - Ep.59-1
872 days ago
3131 shikime
67%
Baba i Dashur ep.5 - Shqip
58:17
Baba i Dashur ep.5 - Shqip
873 days ago
2086 shikime
88%
Baba i Dashur ep.4 - Shqip
44:19
Baba i Dashur ep.4 - Shqip
873 days ago
2418 shikime
57%
Baba i Dashur ep.3 - Shqip
44:22
Baba i Dashur ep.3 - Shqip
873 days ago
2565 shikime
100%
Baba i Dashur ep.2 - Shqip
43:49
Baba i Dashur ep.2 - Shqip
873 days ago
2668 shikime
64%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS