Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 9104 videot.
Dashuria Bardh e Zi epizodi 75
47:45
Dashuria Bardh e Zi epizodi 75
22 hours ago
2086 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 74
45:49
Dashuria Bardh e Zi epizodi 74
22 hours ago
1742 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 73
46:31
Dashuria Bardh e Zi epizodi 73
22 hours ago
2118 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 72
47:08
Dashuria Bardh e Zi epizodi 72
22 hours ago
3352 shikime
-
Peralle e Pafajsise - Epizodi 32
42:07
Peralle e Pafajsise - Epizodi 32
22 hours ago
741 shikime
-
Peralle e Pafajsise - Epizodi 31
41:32
Peralle e Pafajsise - Epizodi 31
22 hours ago
595 shikime
-
Peralle e Pafajsise - Epizodi 30
41:32
Peralle e Pafajsise - Epizodi 30
22 hours ago
568 shikime
-
Peralle e Pafajsise - Epizodi 29
41:28
Peralle e Pafajsise - Epizodi 29
22 hours ago
913 shikime
-
Thellesia - Epizodi 4
37:54
Thellesia - Epizodi 4
1 days ago
295 shikime
-
Personaliteti - Epizodi 6
28:44
Personaliteti - Epizodi 6
1 days ago
85 shikime
-
Personaliteti - Epizodi 5
28:40
Personaliteti - Epizodi 5
1 days ago
106 shikime
-
Personaliteti - Epizodi 4
30:34
Personaliteti - Epizodi 4
1 days ago
158 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS