Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 10888 videot.
I Dashur Baba ep.165 - Shqip
59:01:30
I Dashur Baba ep.165 - Shqip
716 days ago
671 shikime
-
Me Dashuro ep.61 - Shqip
59:01:21
Me Dashuro ep.61 - Shqip
1089 days ago
1145 shikime
100%
Me Dashuro ep.127 - Shqip
59:01:18
Me Dashuro ep.127 - Shqip
997 days ago
1424 shikime
-
Me Dashuro ep.55 - Shqip
58:01:21
Me Dashuro ep.55 - Shqip
1094 days ago
1010 shikime
-
Me Dashuro ep.152 - Shqip
58:01:19
Me Dashuro ep.152 - Shqip
963 days ago
1838 shikime
-
Me Dashuro ep.129 - Shqip
58:01:18
Me Dashuro ep.129 - Shqip
994 days ago
843 shikime
-
Filinta - Ep.80 - Shqip
57:01:48
Filinta - Ep.80 - Shqip
933 days ago
2391 shikime
-
Kizilelma epizodi 6 - Shenja TV
56:01:42
Kizilelma epizodi 6 - Shenja TV
821 days ago
1790 shikime
-
Me Dashuro ep.41 - Shqip
56:01:22
Me Dashuro ep.41 - Shqip
1108 days ago
1588 shikime
100%
Me Dashuro ep.136 - Shqip
56:01:18
Me Dashuro ep.136 - Shqip
983 days ago
1906 shikime
-
Me Dashuro ep.137 - Shqip
56:01:18
Me Dashuro ep.137 - Shqip
983 days ago
1772 shikime
-
Me Dashuro ep.92 - Shqip
56:01:12
Me Dashuro ep.92 - Shqip
1046 days ago
1726 shikime
-
I Dashur Baba ep.206 - Shqip
56:01:02
I Dashur Baba ep.206 - Shqip
644 days ago
611 shikime
-
Me Dashuro ep.134 - Shqip
55:01:15
Me Dashuro ep.134 - Shqip
986 days ago
941 shikime
-
I Dashur Baba ep.181 - Shqip
55:01:12
I Dashur Baba ep.181 - Shqip
692 days ago
551 shikime
-
Me Dashuro ep.53 - Shqip
54:01:21
Me Dashuro ep.53 - Shqip
1099 days ago
1555 shikime
100%
Emertoje Dashurine epizodi 132
54:01:16
Emertoje Dashurine epizodi 132
506 days ago
2408 shikime
-
Me Dashuro ep.115 - Shqip
53:01:17
Me Dashuro ep.115 - Shqip
1014 days ago
2079 shikime
-
Me Dashuro ep.79 - Shqip
52:01:29
Me Dashuro ep.79 - Shqip
1058 days ago
2225 shikime
-
Kizilelma epizodi 1 - Shenja TV
51:01:48
Kizilelma epizodi 1 - Shenja TV
863 days ago
4510 shikime
-
Me Dashuro ep.131 - Shqip
50:01:25
Me Dashuro ep.131 - Shqip
987 days ago
1249 shikime
-
Me Dashuro ep.120 - Shqip
49:01:19
Me Dashuro ep.120 - Shqip
1007 days ago
1187 shikime
-
Me Dashuro ep.65 - Shqip
48:01:21
Me Dashuro ep.65 - Shqip
1077 days ago
1637 shikime
-
Me Dashuro ep.139 - Shqip
47:01:18
Me Dashuro ep.139 - Shqip
980 days ago
1595 shikime
-
Me Dashuro ep.51 - Shqip
47:01:12
Me Dashuro ep.51 - Shqip
1102 days ago
1588 shikime
100%
Alarm Per Kobren - Gjakmarja
46:01:31
Alarm Per Kobren - Gjakmarja
1111 days ago
10111 shikime
83%
Me Dashuro ep.126 - Shqip
46:01:19
Me Dashuro ep.126 - Shqip
999 days ago
1514 shikime
-
Kizilelma epizodi 8 - Shenja TV
45:01:58
Kizilelma epizodi 8 - Shenja TV
807 days ago
2002 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS