Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 5942 videot.
I Dashur Baba ep.142 - Shqip
56:05
I Dashur Baba ep.142 - Shqip
24 minutes ago
5 shikime
-
I Dashur Baba ep.141 - Shqip
58:19
I Dashur Baba ep.141 - Shqip
25 minutes ago
8 shikime
-
Uteran ep.1298 - Shqip
18:01
Uteran ep.1298 - Shqip
1 hours ago
14 shikime
-
Uteran ep.1297 - Shqip
21:23
Uteran ep.1297 - Shqip
1 hours ago
32 shikime
-
Uteran ep.1296 - Shqip
24:51
Uteran ep.1296 - Shqip
1 hours ago
30 shikime
-
Perandori ep.190 - KTV
36:34
Perandori ep.190 - KTV
2 hours ago
11 shikime
-
Perandori ep.189 - KTV
34:43
Perandori ep.189 - KTV
2 hours ago
15 shikime
-
I Dashur Baba ep.140 - Shqip
59:01
I Dashur Baba ep.140 - Shqip
23 hours ago
63 shikime
-
I Dashur Baba ep.139 - Shqip
58:56
I Dashur Baba ep.139 - Shqip
23 hours ago
56 shikime
-
Uteran ep.1295 - Shqip
20:42
Uteran ep.1295 - Shqip
1 days ago
376 shikime
-
Uteran ep.1294 - Shqip
25:29
Uteran ep.1294 - Shqip
1 days ago
354 shikime
-
Uteran ep.1293 - Shqip
21:26
Uteran ep.1293 - Shqip
1 days ago
230 shikime
-
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip FUNDI - ( SON ) Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS