Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 6717 videot.
Perla e Zeze - Epizodi 41
33:51
Perla e Zeze - Epizodi 41
14 hours ago
7635 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 7
36:25
Gropa (Cukur) - Epizodi 7
15 hours ago
614 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 14
45:24
Emertoje Dashurine epizodi 14
16 hours ago
1408 shikime
-
Nene epizodi 46 - Klan TV
42:37
Nene epizodi 46 - Klan TV
17 hours ago
492 shikime
-
Nene epizodi 45 - Klan TV
57:56
Nene epizodi 45 - Klan TV
17 hours ago
187 shikime
-
Nene epizodi 44 - Klan TV
43:46
Nene epizodi 44 - Klan TV
17 hours ago
261 shikime
-
Uteran ep.1318 - Shqip
24:12
Uteran ep.1318 - Shqip
21 hours ago
203 shikime
-
Uteran ep.1317 - Shqip
21:46
Uteran ep.1317 - Shqip
21 hours ago
213 shikime
-
Perandori ep.201 - KTV
33:44
Perandori ep.201 - KTV
21 hours ago
76 shikime
-
Perandori ep.200 - KTV
32:59
Perandori ep.200 - KTV
21 hours ago
77 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 6
37:37
Gropa (Cukur) - Epizodi 6
1 days ago
1315 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 6
46:08
Dashuria Bardh e Zi epizodi 6
1 days ago
3746 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 40
29:00
Perla e Zeze - Epizodi 40
1 days ago
13131 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 39
26:22
Perla e Zeze - Epizodi 39
2 days ago
11132 shikime
-
Gropa (Cukur) - Epizodi 5
39:22
Gropa (Cukur) - Epizodi 5
2 days ago
1442 shikime
-
Dashuria Bardh e Zi epizodi 5
43:46
Dashuria Bardh e Zi epizodi 5
2 days ago
3658 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS