Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 167 videot.
ASI ep.100 - Shqip
44:07
ASI ep.100 - Shqip
534 days ago
618 shikime
100%
ASI ep.29 - Shqip
43:58
ASI ep.29 - Shqip
536 days ago
414 shikime
100%
ASI ep.121 - Shqip - 174.10.2016
43:52
ASI ep.121 - Shqip - 174.10.2016
518 days ago
2315 shikime
100%
ASI ep.102 - Shqip
43:42
ASI ep.102 - Shqip
534 days ago
781 shikime
100%
ASI ep.73 - Shqip
43:36
ASI ep.73 - Shqip
536 days ago
515 shikime
100%
ASI ep.123 - Shqip - 19.10.2016
43:36
ASI ep.123 - Shqip - 19.10.2016
515 days ago
2228 shikime
100%
ASI ep.77 - Shqip
43:33
ASI ep.77 - Shqip
536 days ago
563 shikime
100%
ASI ep.83 - Shqip
43:30
ASI ep.83 - Shqip
535 days ago
460 shikime
100%
ASI ep.58 - Shqip
43:28
ASI ep.58 - Shqip
536 days ago
569 shikime
100%
ASI ep.118 - Shqip - 12.10.2016
43:24
ASI ep.118 - Shqip - 12.10.2016
522 days ago
1971 shikime
100%
ASI ep.99 - Shqip
43:17
ASI ep.99 - Shqip
534 days ago
536 shikime
100%
ASI ep.35 - Shqip
43:14
ASI ep.35 - Shqip
536 days ago
474 shikime
100%
ASI ep.117 - Shqip - 11.10.2016
43:12
ASI ep.117 - Shqip - 11.10.2016
524 days ago
1477 shikime
100%
ASI ep.90 - Shqip
43:02
ASI ep.90 - Shqip
534 days ago
596 shikime
100%
ASI ep.78 - Shqip
43:01
ASI ep.78 - Shqip
536 days ago
457 shikime
100%
ASI ep.79 - Shqip
42:57
ASI ep.79 - Shqip
536 days ago
473 shikime
100%
ASI ep.105 - Shqip
42:56
ASI ep.105 - Shqip
534 days ago
816 shikime
100%
ASI ep.108 - Shqip
42:54
ASI ep.108 - Shqip
531 days ago
1040 shikime
100%
ASI ep.8 - Shqip
42:51
ASI ep.8 - Shqip
536 days ago
585 shikime
100%
ASI ep.67 - Shqip
42:46
ASI ep.67 - Shqip
536 days ago
579 shikime
100%
ASI ep.68 - Shqip
42:42
ASI ep.68 - Shqip
536 days ago
540 shikime
100%
ASI ep.115 - Shqip - 07.10.2016
42:42
ASI ep.115 - Shqip - 07.10.2016
526 days ago
1470 shikime
100%
ASI ep.114 - Shqip - 06.10.2016
42:39
ASI ep.114 - Shqip - 06.10.2016
528 days ago
1609 shikime
100%
ASI ep.3 - Shqip
42:35
ASI ep.3 - Shqip
536 days ago
613 shikime
100%
ASI ep.64 - Shqip
42:31
ASI ep.64 - Shqip
536 days ago
602 shikime
100%
ASI ep.110 - Shqip
42:29
ASI ep.110 - Shqip
531 days ago
600 shikime
100%
ASI ep.69 - Shqip
42:27
ASI ep.69 - Shqip
536 days ago
611 shikime
100%
ASI ep.119 - Shqip - 13.10.2016
42:26
ASI ep.119 - Shqip - 13.10.2016
522 days ago
1221 shikime
100%
ASI ep.70 - Shqip
42:25
ASI ep.70 - Shqip
536 days ago
492 shikime
100%
ASI ep.44 - Shqip
42:24
ASI ep.44 - Shqip
536 days ago
466 shikime
100%
ASI ep.25 - Shqip
42:19
ASI ep.25 - Shqip
536 days ago
452 shikime
100%
ASI ep.104 - Shqip
42:15
ASI ep.104 - Shqip
534 days ago
671 shikime
100%
ASI ep.113 - Shqip
42:14
ASI ep.113 - Shqip
530 days ago
1679 shikime
100%
ASI ep.49 - Shqip
42:12
ASI ep.49 - Shqip
536 days ago
479 shikime
100%
ASI ep.75 - Shqip
42:01
ASI ep.75 - Shqip
536 days ago
542 shikime
100%
ASI ep.65 - Shqip
41:57
ASI ep.65 - Shqip
536 days ago
742 shikime
100%
ASI ep.103 - Shqip
41:51
ASI ep.103 - Shqip
534 days ago
884 shikime
100%
ASI ep.7 - Shqip
41:49
ASI ep.7 - Shqip
536 days ago
544 shikime
100%
ASI ep.50 - Shqip
41:49
ASI ep.50 - Shqip
536 days ago
546 shikime
100%
ASI ep.89 - Shqip
41:46
ASI ep.89 - Shqip
534 days ago
439 shikime
100%
ASI ep.42 - Shqip
41:42
ASI ep.42 - Shqip
536 days ago
436 shikime
100%
ASI ep.112 - Shqip
41:42
ASI ep.112 - Shqip
530 days ago
811 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS