Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 207 videot.
I Dashur Baba ep.165 - Shqip
59:01:30
I Dashur Baba ep.165 - Shqip
140 days ago
399 shikime
-
I Dashur Baba ep.206 - Shqip
56:01:02
I Dashur Baba ep.206 - Shqip
68 days ago
237 shikime
-
I Dashur Baba ep.181 - Shqip
55:01:12
I Dashur Baba ep.181 - Shqip
116 days ago
293 shikime
-
I Dashur Baba ep.166 - Shqip
42:01:26
I Dashur Baba ep.166 - Shqip
140 days ago
391 shikime
-
I Dashur Baba ep.177 - Shqip
35:01:06
I Dashur Baba ep.177 - Shqip
126 days ago
367 shikime
-
I Dashur Baba ep.145 - Shqip
29:01:30
I Dashur Baba ep.145 - Shqip
166 days ago
313 shikime
-
I Dashur Baba ep.169 - Shqip
29:01:04
I Dashur Baba ep.169 - Shqip
136 days ago
356 shikime
-
I Dashur Baba ep.170 - Shqip
29:01:04
I Dashur Baba ep.170 - Shqip
136 days ago
320 shikime
-
I Dashur Baba ep.160 - Shqip
27:01:37
I Dashur Baba ep.160 - Shqip
146 days ago
422 shikime
-
Baba i Dashur ep.14 - Shqip
22:00:60
Baba i Dashur ep.14 - Shqip
523 days ago
2373 shikime
100%
I Dashur Baba ep.185 - Shqip
15:01:02
I Dashur Baba ep.185 - Shqip
112 days ago
345 shikime
-
I Dashur Baba ep.149 - Shqip
08:01:11
I Dashur Baba ep.149 - Shqip
160 days ago
543 shikime
-
Baba i Dashur ep.18 - Shqip
03:01:02
Baba i Dashur ep.18 - Shqip
518 days ago
2427 shikime
100%
Baba i Dashur ep.9 - Shqip
02:00:60
Baba i Dashur ep.9 - Shqip
527 days ago
1339 shikime
100%
Baba i Dashur ep.29 - Shqip
59:48
Baba i Dashur ep.29 - Shqip
501 days ago
2247 shikime
100%
I Dashur Baba ep.130 - Shqip
59:21
I Dashur Baba ep.130 - Shqip
182 days ago
482 shikime
-
I Dashur Baba ep.136 - Shqip
59:18
I Dashur Baba ep.136 - Shqip
180 days ago
686 shikime
-
I Dashur Baba ep.154 - Shqip
59:12
I Dashur Baba ep.154 - Shqip
154 days ago
300 shikime
-
Baba i Dashur ep.34 - Shqip
59:03
Baba i Dashur ep.34 - Shqip
495 days ago
2372 shikime
100%
I Dashur Baba ep.140 - Shqip
59:01
I Dashur Baba ep.140 - Shqip
176 days ago
433 shikime
-
I Dashur Baba ep.139 - Shqip
58:56
I Dashur Baba ep.139 - Shqip
176 days ago
550 shikime
-
I Dashur Baba ep.143 - Shqip
58:51
I Dashur Baba ep.143 - Shqip
174 days ago
556 shikime
-
I Dashur Baba ep.106 - Shqip
58:33
I Dashur Baba ep.106 - Shqip
231 days ago
622 shikime
-
Baba i Dashur ep.13 - Shqip
58:28
Baba i Dashur ep.13 - Shqip
527 days ago
2710 shikime
92%
I Dashur Baba ep.103 - Shqip
58:21
I Dashur Baba ep.103 - Shqip
235 days ago
720 shikime
-
I Dashur Baba ep.141 - Shqip
58:19
I Dashur Baba ep.141 - Shqip
175 days ago
327 shikime
-
Baba i Dashur ep.5 - Shqip
58:17
Baba i Dashur ep.5 - Shqip
536 days ago
1819 shikime
88%
Baba i Dashur ep.33 - Shqip
58:15
Baba i Dashur ep.33 - Shqip
496 days ago
2090 shikime
100%
I Dashur Baba ep.101 - Shqip
58:02
I Dashur Baba ep.101 - Shqip
238 days ago
917 shikime
-
I Dashur Baba ep.133 - Shqip
57:57
I Dashur Baba ep.133 - Shqip
182 days ago
419 shikime
-
I Dashur Baba ep.110 - Shqip
57:56
I Dashur Baba ep.110 - Shqip
224 days ago
835 shikime
-
I Dashur Baba ep.135 - Shqip
57:34
I Dashur Baba ep.135 - Shqip
180 days ago
330 shikime
-
Baba i Dashur ep.8 - Shqip
57:02
Baba i Dashur ep.8 - Shqip
527 days ago
1572 shikime
100%
I Dashur Baba ep.116 - Shqip 14.08
56:57
I Dashur Baba ep.116 - Shqip 14.08
217 days ago
1224 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS