Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 199 videot.
Emertoje Dashurine epizodi 188
53:17
Emertoje Dashurine epizodi 188
279 days ago
3684 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 187
54:18
Emertoje Dashurine epizodi 187
279 days ago
3685 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 186
49:12
Emertoje Dashurine epizodi 186
282 days ago
3201 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 185
50:15
Emertoje Dashurine epizodi 185
282 days ago
1918 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 184
51:09
Emertoje Dashurine epizodi 184
282 days ago
1843 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 183
52:56
Emertoje Dashurine epizodi 183
282 days ago
2053 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 181
48:47
Emertoje Dashurine epizodi 181
282 days ago
1632 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 180
50:15
Emertoje Dashurine epizodi 180
282 days ago
1657 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 179
51:34
Emertoje Dashurine epizodi 179
282 days ago
1018 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 178
51:34
Emertoje Dashurine epizodi 178
282 days ago
1206 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 176
47:37
Emertoje Dashurine epizodi 176
282 days ago
1777 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 175
49:12
Emertoje Dashurine epizodi 175
282 days ago
834 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 174
49:12
Emertoje Dashurine epizodi 174
282 days ago
752 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 173
48:10
Emertoje Dashurine epizodi 173
282 days ago
967 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 171
48:10
Emertoje Dashurine epizodi 171
282 days ago
1007 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 170
49:34
Emertoje Dashurine epizodi 170
282 days ago
1323 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 169
48:39
Emertoje Dashurine epizodi 169
282 days ago
1121 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 167
48:10
Emertoje Dashurine epizodi 167
282 days ago
1205 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 166
48:10
Emertoje Dashurine epizodi 166
282 days ago
1114 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 164
47:08
Emertoje Dashurine epizodi 164
282 days ago
1240 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 163
49:34
Emertoje Dashurine epizodi 163
283 days ago
1233 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 162
49:34
Emertoje Dashurine epizodi 162
283 days ago
1053 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 161
52:56
Emertoje Dashurine epizodi 161
283 days ago
1249 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 160
52:56
Emertoje Dashurine epizodi 160
283 days ago
1270 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 159
53:36
Emertoje Dashurine epizodi 159
283 days ago
1262 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 158
55:23
Emertoje Dashurine epizodi 158
283 days ago
1262 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 154
45:25
Emertoje Dashurine epizodi 154
355 days ago
3537 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 153
39:10
Emertoje Dashurine epizodi 153
356 days ago
3209 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 152
43:20
Emertoje Dashurine epizodi 152
356 days ago
2603 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 151
48:44
Emertoje Dashurine epizodi 151
356 days ago
2836 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 150
37:55
Emertoje Dashurine epizodi 150
356 days ago
3557 shikime
-
Emertoje Dashurine epizodi 149
41:50
Emertoje Dashurine epizodi 149
356 days ago
2904 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS