Search Results For: Duke treguar 1 to 19 of 19 videot.
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 4
47:32
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 4
320 days ago
12242 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 8
39:28
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 8
313 days ago
8074 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 7
38:13
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 7
314 days ago
9175 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 10
36:14
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 10
309 days ago
10400 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 2
36:09
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 2
322 days ago
10734 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 3
35:58
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 3
321 days ago
11165 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 14
35:36
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 14
287 days ago
5919 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 19
34:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 19
270 days ago
8420 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 11
34:03
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 11
305 days ago
9367 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 9
33:59
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 9
312 days ago
8508 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 12
33:58
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 12
300 days ago
8935 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 13
33:56
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 13
288 days ago
5673 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 18
33:03
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 18
271 days ago
5852 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 5
31:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 5
316 days ago
10497 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 16
31:40
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 16
285 days ago
5862 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 15
31:04
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 15
286 days ago
5826 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 1
31:00
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 1
323 days ago
13787 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 6
30:18
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 6
315 days ago
8635 shikime
-
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 17
30:15
RUYA ( Ëndërr ) - Epizodi 17
272 days ago
4918 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS