Search Results For: Duke treguar 1 to 32 of 32 videot.
Ezel epizodi 39 - Perkthim Shqip
42:15
Ezel epizodi 39 - Perkthim Shqip
339 days ago
1408 shikime
-
Ezel epizodi 38 - Perkthim Shqip
40:40
Ezel epizodi 38 - Perkthim Shqip
340 days ago
909 shikime
-
Ezel epizodi 34 - Perkthim Shqip
40:36
Ezel epizodi 34 - Perkthim Shqip
353 days ago
705 shikime
-
Ezel epizodi 33 - Perkthim Shqip
40:36
Ezel epizodi 33 - Perkthim Shqip
353 days ago
690 shikime
-
Ezel epizodi 30 - Perkthim Shqip
43:46
Ezel epizodi 30 - Perkthim Shqip
366 days ago
941 shikime
-
Ezel ep.29 - Perkthim Shqip
38:54
Ezel ep.29 - Perkthim Shqip
374 days ago
1325 shikime
-
Ezel ep.26 - Perkthim Shqip
42:37
Ezel ep.26 - Perkthim Shqip
374 days ago
988 shikime
-
Ezel ep.25 - Perkthim Shqip
42:43
Ezel ep.25 - Perkthim Shqip
384 days ago
747 shikime
-
Ezel ep.24 - Perkthim Shqip
37:43
Ezel ep.24 - Perkthim Shqip
384 days ago
703 shikime
-
Ezel ep.20 - Perkthim Shqip
42:08
Ezel ep.20 - Perkthim Shqip
405 days ago
1335 shikime
-
Ezel ep.19 - Perkthim Shqip
41:35
Ezel ep.19 - Perkthim Shqip
407 days ago
1685 shikime
-
Ezel ep.18 - Perkthim Shqip
41:18
Ezel ep.18 - Perkthim Shqip
407 days ago
1286 shikime
-
Ezel ep.17 - Perkthim Shqip
48:28
Ezel ep.17 - Perkthim Shqip
411 days ago
1093 shikime
-
Ezel ep.16 - Perkthim Shqip
46:54
Ezel ep.16 - Perkthim Shqip
415 days ago
1444 shikime
-
Ezel ep.15 - Perkthim Shqip
45:25
Ezel ep.15 - Perkthim Shqip
422 days ago
1762 shikime
-
Ezel ep.14 - Perkthim Shqip
47:37
Ezel ep.14 - Perkthim Shqip
426 days ago
1762 shikime
-
Ezel ep.12 - Perkthim Shqip
39:16
Ezel ep.12 - Perkthim Shqip
427 days ago
1508 shikime
-
Ezel ep.11 - Perkthim Shqip
45:12
Ezel ep.11 - Perkthim Shqip
429 days ago
2244 shikime
-
Ezel ep.10 - Perkthim Shqip
49:36
Ezel ep.10 - Perkthim Shqip
429 days ago
1798 shikime
-
Ezel ep.9 - Perkthim Shqip
43:00
Ezel ep.9 - Perkthim Shqip
430 days ago
1119 shikime
-
Ezel ep.8 - Perkthim Shqip
42:28
Ezel ep.8 - Perkthim Shqip
431 days ago
1914 shikime
-
Ezel ep.7 - Perkthim Shqip
50:35
Ezel ep.7 - Perkthim Shqip
433 days ago
2223 shikime
-
Ezel ep.6 - Perkthim Shqip
43:13
Ezel ep.6 - Perkthim Shqip
436 days ago
2268 shikime
-
Ezel ep.5 - Perkthim Shqip
41:16
Ezel ep.5 - Perkthim Shqip
437 days ago
1788 shikime
-
Ezel ep.4 - Perkthim Shqip
41:00
Ezel ep.4 - Perkthim Shqip
438 days ago
2582 shikime
-
Ezel ep.3 - Perkthim Shqip
46:12
Ezel ep.3 - Perkthim Shqip
439 days ago
2417 shikime
-
Ezel ep.2 - Perkthim Shqip
46:30
Ezel ep.2 - Perkthim Shqip
443 days ago
3834 shikime
-
Ezel ep.1 - Perkthim Shqip
40:50
Ezel ep.1 - Perkthim Shqip
443 days ago
4870 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS