Search Results For: Duke treguar 1 to 32 of 32 videot.
Ezel ep.7 - Perkthim Shqip
50:35
Ezel ep.7 - Perkthim Shqip
711 days ago
2641 shikime
-
Ezel ep.10 - Perkthim Shqip
49:36
Ezel ep.10 - Perkthim Shqip
708 days ago
2346 shikime
-
Ezel ep.17 - Perkthim Shqip
48:28
Ezel ep.17 - Perkthim Shqip
689 days ago
1487 shikime
-
Ezel ep.14 - Perkthim Shqip
47:37
Ezel ep.14 - Perkthim Shqip
705 days ago
2129 shikime
-
Ezel ep.16 - Perkthim Shqip
46:54
Ezel ep.16 - Perkthim Shqip
694 days ago
1828 shikime
-
Ezel ep.2 - Perkthim Shqip
46:30
Ezel ep.2 - Perkthim Shqip
721 days ago
4396 shikime
-
Ezel ep.3 - Perkthim Shqip
46:12
Ezel ep.3 - Perkthim Shqip
718 days ago
2956 shikime
-
Ezel ep.15 - Perkthim Shqip
45:25
Ezel ep.15 - Perkthim Shqip
701 days ago
2160 shikime
-
Ezel ep.11 - Perkthim Shqip
45:12
Ezel ep.11 - Perkthim Shqip
707 days ago
2730 shikime
-
Ezel epizodi 30 - Perkthim Shqip
43:46
Ezel epizodi 30 - Perkthim Shqip
645 days ago
1222 shikime
-
Ezel ep.6 - Perkthim Shqip
43:13
Ezel ep.6 - Perkthim Shqip
715 days ago
2733 shikime
-
Ezel ep.9 - Perkthim Shqip
43:00
Ezel ep.9 - Perkthim Shqip
708 days ago
1594 shikime
-
Ezel ep.25 - Perkthim Shqip
42:43
Ezel ep.25 - Perkthim Shqip
662 days ago
1070 shikime
-
Ezel ep.26 - Perkthim Shqip
42:37
Ezel ep.26 - Perkthim Shqip
653 days ago
1268 shikime
-
Ezel ep.8 - Perkthim Shqip
42:28
Ezel ep.8 - Perkthim Shqip
710 days ago
2402 shikime
-
Ezel epizodi 39 - Perkthim Shqip
42:15
Ezel epizodi 39 - Perkthim Shqip
617 days ago
1875 shikime
-
Ezel ep.20 - Perkthim Shqip
42:08
Ezel ep.20 - Perkthim Shqip
683 days ago
1665 shikime
-
Ezel ep.19 - Perkthim Shqip
41:35
Ezel ep.19 - Perkthim Shqip
686 days ago
2098 shikime
-
Ezel ep.18 - Perkthim Shqip
41:18
Ezel ep.18 - Perkthim Shqip
686 days ago
1618 shikime
-
Ezel ep.5 - Perkthim Shqip
41:16
Ezel ep.5 - Perkthim Shqip
716 days ago
2180 shikime
-
Ezel ep.4 - Perkthim Shqip
41:00
Ezel ep.4 - Perkthim Shqip
717 days ago
3130 shikime
-
Ezel ep.1 - Perkthim Shqip
40:50
Ezel ep.1 - Perkthim Shqip
722 days ago
5915 shikime
-
Ezel epizodi 38 - Perkthim Shqip
40:40
Ezel epizodi 38 - Perkthim Shqip
618 days ago
1473 shikime
-
Ezel epizodi 33 - Perkthim Shqip
40:36
Ezel epizodi 33 - Perkthim Shqip
631 days ago
975 shikime
-
Ezel epizodi 34 - Perkthim Shqip
40:36
Ezel epizodi 34 - Perkthim Shqip
631 days ago
952 shikime
-
Ezel ep.12 - Perkthim Shqip
39:16
Ezel ep.12 - Perkthim Shqip
706 days ago
2055 shikime
-
Ezel ep.29 - Perkthim Shqip
38:54
Ezel ep.29 - Perkthim Shqip
653 days ago
1727 shikime
-
Ezel ep.24 - Perkthim Shqip
37:43
Ezel ep.24 - Perkthim Shqip
662 days ago
968 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS