Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 42 videot.
Filinta - Ep.90 - Shqip
39:01:22
Filinta - Ep.90 - Shqip
535 days ago
1881 shikime
-
Filinta - Ep.89 - Shqip
17:01:34
Filinta - Ep.89 - Shqip
543 days ago
1349 shikime
-
Filinta - Ep.88 - Shqip
34:01:36
Filinta - Ep.88 - Shqip
549 days ago
1546 shikime
-
Filinta - Ep.87 - Shqip
41:01:41
Filinta - Ep.87 - Shqip
556 days ago
1092 shikime
-
Filinta - Ep.86 - Shqip
28:01:30
Filinta - Ep.86 - Shqip
557 days ago
1226 shikime
-
Filinta - Ep.85 - Shqip
43:01:37
Filinta - Ep.85 - Shqip
571 days ago
1480 shikime
-
Filinta - Ep.84 - Shqip
45:12
Filinta - Ep.84 - Shqip
574 days ago
1533 shikime
-
Filinta - Ep.83 - Shqip
41:01:51
Filinta - Ep.83 - Shqip
584 days ago
1522 shikime
-
Filinta - Ep.82 - Shqip
36:02:24
Filinta - Ep.82 - Shqip
588 days ago
2131 shikime
-
Filinta - Ep.81 - Shqip
31:02:04
Filinta - Ep.81 - Shqip
598 days ago
1768 shikime
-
Filinta - Ep.80 - Shqip
57:01:48
Filinta - Ep.80 - Shqip
599 days ago
2157 shikime
-
Filinta - Ep.79 - Shqip
45:01:55
Filinta - Ep.79 - Shqip
612 days ago
2204 shikime
-
Filinta - Ep.78 - Shqip
01:02:02
Filinta - Ep.78 - Shqip
620 days ago
1901 shikime
-
Filinta - Ep.77 - Shqip
09:01:53
Filinta - Ep.77 - Shqip
627 days ago
1021 shikime
-
Filinta - Ep.76 - Shqip
33:02:08
Filinta - Ep.76 - Shqip
632 days ago
2439 shikime
-
Filinta - Ep.75 - Shqip
22:02:13
Filinta - Ep.75 - Shqip
641 days ago
1843 shikime
-
Filinta - Ep.74 - Shqip
42:02:07
Filinta - Ep.74 - Shqip
647 days ago
1825 shikime
-
Filinta - Ep.73 - Shqip
28:02:18
Filinta - Ep.73 - Shqip
653 days ago
2423 shikime
-
Filinta - Ep.72 - Shqip
02:04:16
Filinta - Ep.72 - Shqip
661 days ago
1871 shikime
-
Filinta - Ep.67 - Shqip - 20.11.2016
37:33
Filinta - Ep.67 - Shqip - 20.11.2016
718 days ago
2707 shikime
75%
Filinta - Ep.63-3 - Shqip - 23.10.2016
30:21
Filinta - Ep.63-3 - Shqip - 23.10.2016
737 days ago
1377 shikime
100%
Filinta - Ep.63-2 - Shqip - 23.10.2016
59:21
Filinta - Ep.63-2 - Shqip - 23.10.2016
737 days ago
1286 shikime
100%
Filinta - Ep.63-1 - Shqip - 23.10.2016
48:23
Filinta - Ep.63-1 - Shqip - 23.10.2016
737 days ago
1119 shikime
100%
Filinta - Ep.62-3 - Shqip - 16.10.2016
37:11
Filinta - Ep.62-3 - Shqip - 16.10.2016
750 days ago
1567 shikime
100%
Filinta - Ep.62-2 - Shqip - 16.10.2016
41:53
Filinta - Ep.62-2 - Shqip - 16.10.2016
750 days ago
1339 shikime
100%
Filinta - Ep.62-1 - Shqip - 16.10.2016
39:45
Filinta - Ep.62-1 - Shqip - 16.10.2016
750 days ago
1476 shikime
100%
Filinta - Ep.61-3 - Shqip - 09.10.2016
55:22
Filinta - Ep.61-3 - Shqip - 09.10.2016
763 days ago
1829 shikime
100%
Filinta - Ep.61-2 - Shqip - 09.10.2016
51:17
Filinta - Ep.61-2 - Shqip - 09.10.2016
763 days ago
1195 shikime
100%
Filinta - Ep.61-1 - Shqip - 09.10.2016
33:12
Filinta - Ep.61-1 - Shqip - 09.10.2016
763 days ago
1708 shikime
100%
Filinta - Ep.60-2 - Shqip - 02.10.2016
50:01
Filinta - Ep.60-2 - Shqip - 02.10.2016
768 days ago
1386 shikime
100%
Filinta - Ep.59-3
52:00
Filinta - Ep.59-3
777 days ago
2319 shikime
100%
Filinta - Ep.59-2
43:13
Filinta - Ep.59-2
777 days ago
2119 shikime
100%
Filinta - Ep.59-1
41:41
Filinta - Ep.59-1
777 days ago
2937 shikime
67%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS