Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 95 videot.
Konaku i Ages - Ep.101
59:51
Konaku i Ages - Ep.101
948 days ago
1375 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.100
01:03:19
Konaku i Ages - Ep.100
948 days ago
1121 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.99
39:19
Konaku i Ages - Ep.99
948 days ago
863 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.98
51:39
Konaku i Ages - Ep.98
948 days ago
856 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.97
48:23
Konaku i Ages - Ep.97
948 days ago
971 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.96
54:15
Konaku i Ages - Ep.96
948 days ago
848 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.95
01:04:54
Konaku i Ages - Ep.95
948 days ago
805 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.94
39:36
Konaku i Ages - Ep.94
948 days ago
822 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.93
01:05:31
Konaku i Ages - Ep.93
948 days ago
819 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.92
39:46
Konaku i Ages - Ep.92
948 days ago
809 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.91
39:18
Konaku i Ages - Ep.91
948 days ago
741 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.90
43:26
Konaku i Ages - Ep.90
948 days ago
702 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.89
40:17
Konaku i Ages - Ep.89
948 days ago
622 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.88
47:13
Konaku i Ages - Ep.88
948 days ago
749 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.87
37:17
Konaku i Ages - Ep.87
948 days ago
723 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.86
39:52
Konaku i Ages - Ep.86
948 days ago
762 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.85
36:13
Konaku i Ages - Ep.85
948 days ago
830 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.84
38:35
Konaku i Ages - Ep.84
948 days ago
602 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.83
39:53
Konaku i Ages - Ep.83
948 days ago
654 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.82
38:58
Konaku i Ages - Ep.82
948 days ago
700 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.75
44:26
Konaku i Ages - Ep.75
948 days ago
656 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.74
39:34
Konaku i Ages - Ep.74
948 days ago
712 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.73
40:11
Konaku i Ages - Ep.73
948 days ago
640 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.72
37:36
Konaku i Ages - Ep.72
948 days ago
734 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.71
37:40
Konaku i Ages - Ep.71
948 days ago
479 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.70
40:10
Konaku i Ages - Ep.70
948 days ago
690 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.69
37:52
Konaku i Ages - Ep.69
948 days ago
648 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.68
39:24
Konaku i Ages - Ep.68
948 days ago
695 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.67
34:24
Konaku i Ages - Ep.67
948 days ago
602 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.66
39:17
Konaku i Ages - Ep.66
948 days ago
538 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.65
35:37
Konaku i Ages - Ep.65
948 days ago
643 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.63
24:42
Konaku i Ages - Ep.63
948 days ago
633 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.62
39:35
Konaku i Ages - Ep.62
948 days ago
638 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.61
40:01
Konaku i Ages - Ep.61
948 days ago
670 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.60
33:58
Konaku i Ages - Ep.60
948 days ago
565 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.59
39:12
Konaku i Ages - Ep.59
948 days ago
666 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.58
33:30
Konaku i Ages - Ep.58
948 days ago
736 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.57
34:30
Konaku i Ages - Ep.57
948 days ago
669 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.56
33:53
Konaku i Ages - Ep.56
948 days ago
529 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.55
39:14
Konaku i Ages - Ep.55
948 days ago
525 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.54
34:01
Konaku i Ages - Ep.54
948 days ago
838 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS