Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 95 videot.
Konaku i Ages - Ep.93
01:05:31
Konaku i Ages - Ep.93
781 days ago
737 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.95
01:04:54
Konaku i Ages - Ep.95
781 days ago
706 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.100
01:03:19
Konaku i Ages - Ep.100
781 days ago
1008 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.101
59:51
Konaku i Ages - Ep.101
781 days ago
1224 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.96
54:15
Konaku i Ages - Ep.96
781 days ago
739 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.98
51:39
Konaku i Ages - Ep.98
781 days ago
770 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.1
48:40
Konaku i Ages - Ep.1
801 days ago
1816 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.97
48:23
Konaku i Ages - Ep.97
781 days ago
862 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.17
48:15
Konaku i Ages - Ep.17
796 days ago
511 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.10
47:57
Konaku i Ages - Ep.10
796 days ago
625 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.88
47:13
Konaku i Ages - Ep.88
781 days ago
658 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.8
46:18
Konaku i Ages - Ep.8
797 days ago
634 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.7
45:50
Konaku i Ages - Ep.7
797 days ago
549 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.21
45:40
Konaku i Ages - Ep.21
796 days ago
616 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.22
44:34
Konaku i Ages - Ep.22
796 days ago
603 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.20
44:28
Konaku i Ages - Ep.20
796 days ago
432 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.75
44:26
Konaku i Ages - Ep.75
781 days ago
576 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.5
43:53
Konaku i Ages - Ep.5
800 days ago
984 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.6
43:50
Konaku i Ages - Ep.6
797 days ago
609 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.38
43:32
Konaku i Ages - Ep.38
781 days ago
526 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.90
43:26
Konaku i Ages - Ep.90
781 days ago
615 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.23
42:59
Konaku i Ages - Ep.23
796 days ago
461 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.3
42:49
Konaku i Ages - Ep.3
801 days ago
1024 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.41
41:33
Konaku i Ages - Ep.41
781 days ago
503 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.2
41:08
Konaku i Ages - Ep.2
801 days ago
1221 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.18
40:55
Konaku i Ages - Ep.18
796 days ago
575 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.16
40:49
Konaku i Ages - Ep.16
796 days ago
557 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.89
40:17
Konaku i Ages - Ep.89
781 days ago
576 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.73
40:11
Konaku i Ages - Ep.73
781 days ago
552 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.70
40:10
Konaku i Ages - Ep.70
781 days ago
587 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.61
40:01
Konaku i Ages - Ep.61
781 days ago
582 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.11
39:55
Konaku i Ages - Ep.11
796 days ago
558 shikime
100%
Konaku i Ages - Ep.45
39:54
Konaku i Ages - Ep.45
781 days ago
549 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.83
39:53
Konaku i Ages - Ep.83
781 days ago
580 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.40
39:52
Konaku i Ages - Ep.40
781 days ago
505 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.86
39:52
Konaku i Ages - Ep.86
781 days ago
687 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.92
39:46
Konaku i Ages - Ep.92
781 days ago
719 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.94
39:36
Konaku i Ages - Ep.94
781 days ago
753 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.62
39:35
Konaku i Ages - Ep.62
781 days ago
554 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.74
39:34
Konaku i Ages - Ep.74
781 days ago
615 shikime
-
Konaku i Ages - Ep.27
39:32
Konaku i Ages - Ep.27
796 days ago
460 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS