Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 165 videot.
Nene epizodi 59 - Klan TV
42:23
Nene epizodi 59 - Klan TV
627 days ago
2831 shikime
-
Nene epizodi 58 - Klan TV
41:53
Nene epizodi 58 - Klan TV
629 days ago
2630 shikime
-
Nene epizodi 57 - Klan TV
54:34
Nene epizodi 57 - Klan TV
629 days ago
2644 shikime
-
Nene epizodi 56 - Klan TV
43:53
Nene epizodi 56 - Klan TV
630 days ago
2437 shikime
-
Nene epizodi 55 - Klan TV
44:33
Nene epizodi 55 - Klan TV
630 days ago
2343 shikime
-
Nene epizodi 54 - Klan TV
44:55
Nene epizodi 54 - Klan TV
630 days ago
2185 shikime
-
Nene epizodi 53 - Klan TV
45:30
Nene epizodi 53 - Klan TV
631 days ago
3429 shikime
-
Nene epizodi 52 - Klan TV
41:28
Nene epizodi 52 - Klan TV
632 days ago
3224 shikime
-
Nene epizodi 51 - Klan TV
42:05
Nene epizodi 51 - Klan TV
635 days ago
4299 shikime
-
Nene epizodi 50 - Klan TV
42:14
Nene epizodi 50 - Klan TV
636 days ago
3397 shikime
-
Nene epizodi 49 - Klan TV
46:14
Nene epizodi 49 - Klan TV
636 days ago
2619 shikime
-
Nene epizodi 48 - Klan TV
43:03
Nene epizodi 48 - Klan TV
638 days ago
3061 shikime
-
Nene epizodi 47 - Klan TV
47:26
Nene epizodi 47 - Klan TV
638 days ago
3441 shikime
-
Nene epizodi 46 - Klan TV
42:37
Nene epizodi 46 - Klan TV
639 days ago
3684 shikime
-
Nene epizodi 45 - Klan TV
57:56
Nene epizodi 45 - Klan TV
639 days ago
3084 shikime
-
Nene epizodi 44 - Klan TV
43:46
Nene epizodi 44 - Klan TV
639 days ago
3527 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS