Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 165 videot.
Nene epizodi 45 - Klan TV
57:56
Nene epizodi 45 - Klan TV
459 days ago
3012 shikime
-
Nene epizodi 57 - Klan TV
54:34
Nene epizodi 57 - Klan TV
449 days ago
2577 shikime
-
Nene epizodi 32 - Klan TV
48:45
Nene epizodi 32 - Klan TV
471 days ago
1865 shikime
-
Nene epizodi 37 - Klan TV
48:19
Nene epizodi 37 - Klan TV
466 days ago
2469 shikime
-
Nene epizodi 3 - Klan TV
48:00
Nene epizodi 3 - Klan TV
520 days ago
2397 shikime
-
Nene epizodi 16 - Klan TV
47:42
Nene epizodi 16 - Klan TV
494 days ago
1915 shikime
-
Nene epizodi 47 - Klan TV
47:26
Nene epizodi 47 - Klan TV
458 days ago
3364 shikime
-
Nene epizodi 26 - Klan TV
47:18
Nene epizodi 26 - Klan TV
477 days ago
1829 shikime
-
Nene epizodi 27 - Klan TV
47:14
Nene epizodi 27 - Klan TV
474 days ago
1482 shikime
-
Nene epizodi 20 - Klan TV
46:53
Nene epizodi 20 - Klan TV
487 days ago
2024 shikime
-
Nene epizodi 17 - Klan TV
46:52
Nene epizodi 17 - Klan TV
494 days ago
1873 shikime
-
Nene epizodi 28 - Klan TV
46:38
Nene epizodi 28 - Klan TV
474 days ago
1666 shikime
-
Nene epizodi 36 - Klan TV
46:34
Nene epizodi 36 - Klan TV
466 days ago
2010 shikime
-
Nene epizodi 49 - Klan TV
46:14
Nene epizodi 49 - Klan TV
456 days ago
2542 shikime
-
Nene epizodi 22 - Klan TV
45:51
Nene epizodi 22 - Klan TV
482 days ago
1581 shikime
-
Nene epizodi 5 - Klan TV
45:50
Nene epizodi 5 - Klan TV
518 days ago
2715 shikime
-
Nene epizodi 42 - Klan TV
45:38
Nene epizodi 42 - Klan TV
463 days ago
2228 shikime
-
Nene epizodi 53 - Klan TV
45:30
Nene epizodi 53 - Klan TV
451 days ago
3356 shikime
-
Nene epizodi 1 - Klan TV
45:27
Nene epizodi 1 - Klan TV
520 days ago
5919 shikime
-
Nene epizodi 19 - Klan TV
45:20
Nene epizodi 19 - Klan TV
492 days ago
2802 shikime
-
Nene epizodi 34 - Klan TV
45:11
Nene epizodi 34 - Klan TV
469 days ago
2145 shikime
-
Nene epizodi 35 - Klan TV
45:11
Nene epizodi 35 - Klan TV
469 days ago
2574 shikime
-
Nene epizodi 43 - Klan TV
45:09
Nene epizodi 43 - Klan TV
463 days ago
2615 shikime
-
Nene epizodi 54 - Klan TV
44:55
Nene epizodi 54 - Klan TV
450 days ago
2133 shikime
-
Nene epizodi 18 - Klan TV
44:51
Nene epizodi 18 - Klan TV
493 days ago
2743 shikime
-
Nene epizodi 12 - Klan TV
44:36
Nene epizodi 12 - Klan TV
505 days ago
2252 shikime
-
Nene epizodi 23 - Klan TV
44:36
Nene epizodi 23 - Klan TV
482 days ago
2014 shikime
-
Nene epizodi 55 - Klan TV
44:33
Nene epizodi 55 - Klan TV
450 days ago
2278 shikime
-
Nene epizodi 40 - Klan TV
44:14
Nene epizodi 40 - Klan TV
465 days ago
3016 shikime
-
Nene epizodi 13 - Klan TV
44:07
Nene epizodi 13 - Klan TV
505 days ago
2254 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS