Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 112 videot.
Tre Anat epizodi 16 - 01.06.2018
43:23
Tre Anat epizodi 16 - 01.06.2018
355 days ago
1728 shikime
-
Tre Anat epizodi 18 - 05.06.2018
43:18
Tre Anat epizodi 18 - 05.06.2018
353 days ago
2208 shikime
-
Tre Anat epizodi 7 - 21.05.2018
43:06
Tre Anat epizodi 7 - 21.05.2018
363 days ago
1540 shikime
-
Tre Anat epizodi 56
43:02
Tre Anat epizodi 56
258 days ago
623 shikime
-
Tre Anat epizodi 60
43:02
Tre Anat epizodi 60
258 days ago
1168 shikime
-
Tre Anat epizodi 57
42:32
Tre Anat epizodi 57
258 days ago
686 shikime
-
Tre Anat epizodi 10 - 24.05.2018
42:26
Tre Anat epizodi 10 - 24.05.2018
360 days ago
1661 shikime
-
Tre Anat epizodi 114 - 19.10.2018
42:26
Tre Anat epizodi 114 - 19.10.2018
217 days ago
1725 shikime
-
Tre Anat epizodi 1 - 11.05.2018
42:23
Tre Anat epizodi 1 - 11.05.2018
363 days ago
3515 shikime
-
Tre Anat epizodi 9 - 23.05.2018
42:19
Tre Anat epizodi 9 - 23.05.2018
363 days ago
1908 shikime
-
Tre Anat epizodi 11 - 25.05.2018
42:19
Tre Anat epizodi 11 - 25.05.2018
360 days ago
1627 shikime
-
Tre Anat epizodi 4 - 16.05.2018
42:18
Tre Anat epizodi 4 - 16.05.2018
363 days ago
1902 shikime
-
Tre Anat epizodi 113 - 18.10.2018
42:17
Tre Anat epizodi 113 - 18.10.2018
217 days ago
1445 shikime
-
Tre Anat epizodi 8 - 22.05.2018
42:15
Tre Anat epizodi 8 - 22.05.2018
363 days ago
1671 shikime
-
Tre Anat epizodi 59
42:07
Tre Anat epizodi 59
258 days ago
958 shikime
-
Tre Anat epizodi 13 - 29.05.2018
42:05
Tre Anat epizodi 13 - 29.05.2018
360 days ago
1671 shikime
-
Tre Anat epizodi 19 - 06.06.2018
42:01
Tre Anat epizodi 19 - 06.06.2018
352 days ago
4572 shikime
-
Tre Anat epizodi 61
42:00
Tre Anat epizodi 61
241 days ago
524 shikime
-
Tre Anat epizodi 62
42:00
Tre Anat epizodi 62
241 days ago
547 shikime
-
Tre Anat epizodi 63
42:00
Tre Anat epizodi 63
241 days ago
467 shikime
-
Tre Anat epizodi 64
42:00
Tre Anat epizodi 64
241 days ago
562 shikime
-
Tre Anat epizodi 65
42:00
Tre Anat epizodi 65
241 days ago
478 shikime
-
Tre Anat epizodi 75
42:00
Tre Anat epizodi 75
239 days ago
446 shikime
-
Tre Anat epizodi 76
42:00
Tre Anat epizodi 76
239 days ago
410 shikime
-
Tre Anat epizodi 77
42:00
Tre Anat epizodi 77
239 days ago
497 shikime
-
Tre Anat epizodi 78
42:00
Tre Anat epizodi 78
239 days ago
459 shikime
-
Tre Anat epizodi 79
42:00
Tre Anat epizodi 79
239 days ago
440 shikime
-
Tre Anat epizodi 80
42:00
Tre Anat epizodi 80
239 days ago
811 shikime
-
Tre Anat epizodi 81
42:00
Tre Anat epizodi 81
239 days ago
545 shikime
-
Tre Anat epizodi 82
42:00
Tre Anat epizodi 82
239 days ago
631 shikime
-
Tre Anat epizodi 83
42:00
Tre Anat epizodi 83
239 days ago
648 shikime
-
Tre Anat epizodi 84
42:00
Tre Anat epizodi 84
239 days ago
581 shikime
-
Tre Anat epizodi 85
42:00
Tre Anat epizodi 85
239 days ago
597 shikime
-
Tre Anat epizodi 86
42:00
Tre Anat epizodi 86
239 days ago
536 shikime
-
Tre Anat epizodi 87
42:00
Tre Anat epizodi 87
239 days ago
674 shikime
-
Tre Anat epizodi 88
42:00
Tre Anat epizodi 88
239 days ago
705 shikime
-
Tre Anat epizodi 89
42:00
Tre Anat epizodi 89
239 days ago
808 shikime
-
Tre Anat epizodi 90
42:00
Tre Anat epizodi 90
239 days ago
1237 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS