Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 453 videot.
Uteran ep.1466 - Shqip
23:14
Uteran ep.1466 - Shqip
481 days ago
1045 shikime
-
Uteran ep.1465 - Shqip
23:14
Uteran ep.1465 - Shqip
481 days ago
659 shikime
-
Uteran ep.1464 - Shqip
22:13
Uteran ep.1464 - Shqip
481 days ago
653 shikime
-
Uteran ep.1463 - Shqip
23:24
Uteran ep.1463 - Shqip
481 days ago
653 shikime
-
Uteran ep.1462 - Shqip
24:50
Uteran ep.1462 - Shqip
519 days ago
1873 shikime
-
Uteran ep.1461 - Shqip
23:27
Uteran ep.1461 - Shqip
519 days ago
1457 shikime
-
Uteran ep.1460 - Shqip
21:04
Uteran ep.1460 - Shqip
523 days ago
1093 shikime
-
Uteran ep.1459 - Shqip
24:12
Uteran ep.1459 - Shqip
524 days ago
914 shikime
-
Uteran ep.1458 - Shqip
24:58
Uteran ep.1458 - Shqip
525 days ago
722 shikime
-
Uteran ep.1457 - Shqip
20:19
Uteran ep.1457 - Shqip
527 days ago
548 shikime
-
Uteran ep.1456 - Shqip
25:04
Uteran ep.1456 - Shqip
529 days ago
711 shikime
-
Uteran ep.1455 - Shqip
25:50
Uteran ep.1455 - Shqip
530 days ago
621 shikime
-
Uteran ep.1454 - Shqip
25:53
Uteran ep.1454 - Shqip
531 days ago
587 shikime
-
Uteran ep.1453 - Shqip
25:13
Uteran ep.1453 - Shqip
532 days ago
585 shikime
-
Uteran ep.1452 - Shqip
25:07
Uteran ep.1452 - Shqip
533 days ago
541 shikime
-
Uteran ep.1451 - Shqip
24:07
Uteran ep.1451 - Shqip
533 days ago
599 shikime
-
Uteran ep.1450 - Shqip
14:28
Uteran ep.1450 - Shqip
533 days ago
572 shikime
-
Uteran ep.1449 - Shqip
24:28
Uteran ep.1449 - Shqip
534 days ago
384 shikime
-
Uteran ep.1448 - Shqip
24:28
Uteran ep.1448 - Shqip
534 days ago
414 shikime
-
Uteran ep.1447 - Shqip
25:00
Uteran ep.1447 - Shqip
536 days ago
423 shikime
-
Uteran ep.1446 - Shqip
25:41
Uteran ep.1446 - Shqip
536 days ago
375 shikime
-
Uteran ep.1445 - Shqip
23:45
Uteran ep.1445 - Shqip
536 days ago
362 shikime
-
Uteran ep.1444 - Shqip
24:45
Uteran ep.1444 - Shqip
536 days ago
359 shikime
-
Uteran ep.1440 - Shqip
24:15
Uteran ep.1440 - Shqip
536 days ago
309 shikime
-
Uteran ep.1439 - Shqip
24:15
Uteran ep.1439 - Shqip
536 days ago
357 shikime
-
Uteran ep.1438 - Shqip
24:26
Uteran ep.1438 - Shqip
536 days ago
298 shikime
-
Uteran ep.1437 - Shqip
20:54
Uteran ep.1437 - Shqip
536 days ago
385 shikime
-
Uteran ep.1436 - Shqip
25:46
Uteran ep.1436 - Shqip
536 days ago
398 shikime
-
Uteran ep.1435 - Shqip
26:21
Uteran ep.1435 - Shqip
536 days ago
304 shikime
-
Uteran ep.1434 - Shqip
25:17
Uteran ep.1434 - Shqip
536 days ago
380 shikime
-
Uteran ep.1433 - Shqip
25:07
Uteran ep.1433 - Shqip
557 days ago
1048 shikime
-
Uteran ep.1432 - Shqip
23:57
Uteran ep.1432 - Shqip
557 days ago
729 shikime
-
Uteran ep.1431 - Shqip
24:19
Uteran ep.1431 - Shqip
557 days ago
701 shikime
-
Uteran ep.1430 - Shqip
24:38
Uteran ep.1430 - Shqip
559 days ago
857 shikime
-
Uteran ep.1429 - Shqip
23:38
Uteran ep.1429 - Shqip
559 days ago
740 shikime
-
Uteran ep.1428 - Shqip
23:41
Uteran ep.1428 - Shqip
559 days ago
728 shikime
-
Uteran ep.1427 - Shqip
25:36
Uteran ep.1427 - Shqip
564 days ago
666 shikime
-
Uteran ep.1426 - Shqip
25:34
Uteran ep.1426 - Shqip
564 days ago
666 shikime
-
Uteran ep.1425 - Shqip
23:24
Uteran ep.1425 - Shqip
564 days ago
664 shikime
-
Uteran ep.1424 - Shqip
24:45
Uteran ep.1424 - Shqip
577 days ago
997 shikime
-
Uteran ep.1423 - Shqip
25:50
Uteran ep.1423 - Shqip
577 days ago
925 shikime
-
Uteran ep.1422 - Shqip
25:12
Uteran ep.1422 - Shqip
578 days ago
1029 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS