Search Results For: Duke treguar 1 to 42 of 453 videot.
Uteran ep.1074 - Shqip - 04.11.2016
43:58
Uteran ep.1074 - Shqip - 04.11.2016
838 days ago
1995 shikime
100%
Uteran ep.1361 - Shqip
43:46
Uteran ep.1361 - Shqip
405 days ago
809 shikime
-
Uteran ep.1347- Shqip
33:50
Uteran ep.1347- Shqip
428 days ago
665 shikime
-
Uteran ep.1053 - Shqip - 06.10.2016
33:19
Uteran ep.1053 - Shqip - 06.10.2016
868 days ago
2330 shikime
86%
Uteran ep.1405 - Shqip
32:41
Uteran ep.1405 - Shqip
343 days ago
957 shikime
-
Uteran ep.1213 - Shqip
31:08
Uteran ep.1213 - Shqip
637 days ago
762 shikime
-
Uteran ep.1218 - Shqip
30:59
Uteran ep.1218 - Shqip
632 days ago
663 shikime
-
Uteran ep.1324 - Shqip
29:22
Uteran ep.1324 - Shqip
455 days ago
594 shikime
-
Uteran ep.1200 - Shqip
28:03
Uteran ep.1200 - Shqip
652 days ago
1629 shikime
-
Uteran ep.1064 - Shqip - 21.10.2016
27:54
Uteran ep.1064 - Shqip - 21.10.2016
852 days ago
1522 shikime
100%
Uteran ep.1207 - Shqip
27:46
Uteran ep.1207 - Shqip
641 days ago
788 shikime
-
Uteran ep.1325 - Shqip
27:42
Uteran ep.1325 - Shqip
454 days ago
639 shikime
-
Uteran ep.1333 - Shqip
27:42
Uteran ep.1333 - Shqip
446 days ago
517 shikime
-
Uteran ep.1065 - Shqip - 24.10.2016
27:10
Uteran ep.1065 - Shqip - 24.10.2016
850 days ago
2471 shikime
100%
Uteran ep.1334 - Shqip
26:58
Uteran ep.1334 - Shqip
446 days ago
634 shikime
-
Uteran ep.1195 - Shqip
26:54
Uteran ep.1195 - Shqip
655 days ago
1183 shikime
-
Uteran ep.1192 - Shqip
26:45
Uteran ep.1192 - Shqip
660 days ago
773 shikime
-
Uteran ep.1204 - Shqip
26:45
Uteran ep.1204 - Shqip
646 days ago
1101 shikime
-
Uteran ep.1202 - Shqip
26:41
Uteran ep.1202 - Shqip
650 days ago
1546 shikime
-
Uteran ep.1203 - Shqip
26:34
Uteran ep.1203 - Shqip
647 days ago
1336 shikime
-
Uteran ep.1197 - Shqip
26:31
Uteran ep.1197 - Shqip
655 days ago
1223 shikime
-
Uteran ep.1379 - Shqip
26:30
Uteran ep.1379 - Shqip
374 days ago
514 shikime
-
Uteran ep.1189 - Shqip
26:28
Uteran ep.1189 - Shqip
661 days ago
1039 shikime
-
Uteran ep.1216 - Shqip
26:27
Uteran ep.1216 - Shqip
635 days ago
1465 shikime
-
Uteran ep.1228 - Shqip
26:22
Uteran ep.1228 - Shqip
619 days ago
935 shikime
-
Uteran ep.1435 - Shqip
26:21
Uteran ep.1435 - Shqip
273 days ago
234 shikime
-
Uteran ep.1233 - Shqip
26:18
Uteran ep.1233 - Shqip
597 days ago
531 shikime
-
Uteran ep.1193 - Shqip
26:17
Uteran ep.1193 - Shqip
659 days ago
1239 shikime
-
Uteran ep.1225 - Shqip
26:16
Uteran ep.1225 - Shqip
623 days ago
986 shikime
-
Uteran ep.1245 - Shqip
26:10
Uteran ep.1245 - Shqip
586 days ago
1346 shikime
-
Uteran ep.1345 - Shqip
26:04
Uteran ep.1345 - Shqip
430 days ago
821 shikime
-
Uteran ep.1385 - Shqip
26:03
Uteran ep.1385 - Shqip
366 days ago
554 shikime
-
Uteran ep.1395- Shqip
26:02
Uteran ep.1395- Shqip
357 days ago
937 shikime
-
Uteran ep.1417 - Shqip
26:00
Uteran ep.1417 - Shqip
320 days ago
458 shikime
-
Uteran ep.1232 - Shqip
25:59
Uteran ep.1232 - Shqip
597 days ago
580 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS