Uteran - ktv pj.85 dhe 86 izle, uteran - ktv pj.85 dhe 86 seyret, uteran - ktv pj.85 dhe 86 videosu - EjaShiko 

28 Shtator 2016, E Mërkurë

Uteran - KTV pj.85 dhe 86


Videoja po ngarkohet, ju lutemi prisni .....


» Të Dhënat për Videon
» Komentet
Gjithsejt 4 komente janë dërguar për këtë video
Jeta:
Tarih : 02-01-2014 / 17:41:45
nese kish ba mi rregulu qito episdoda se nuk i kum pa edhe me vazhdu mi qit episodet e rradhes
rina:
Tarih : 31-10-2013 / 03:26:06
pershendetje ju lutem shum te rregulloni faqen e juaj se nuk mundem te shikoj serialin pse nuk ben ma qfar po ndodh me ket faqe ju lutem shum shum rregullone ju lutem shum stafit qe ta rregullon
era:
Tarih : 23-10-2013 / 04:11:30
film i mir popo lun shkurt
majlinda:
Tarih : 22-10-2013 / 07:34:19
ky film eshte fantastike po tapysy nuk ben te behet qa e pashpirt te pershendes iqa tapasy. iqa
1
Komento!!
Emri :
E-mail :
Mesazhi :
Kahkaha Gülümseme Üzgün Dil Çıkar Cool Öpücük Göz Kırp Kızgın Hayır Bye Bye! Bye Bye!
Kodi i Sigurimit :


Ballina - Tags - Dërgo material - Rregullat e përdorimit - Harta e Web Faqes - Kontakte
© 2011 EjaShiko - Të gjitha drejtat e Rezervuara

RSS