Duke treguar 1 to 42 of 6229 videot.
Perla e Zeze - Epizodi 13
28:25
Perla e Zeze - Epizodi 13
18 hours ago
5728 shikime
-
Nene epizodi 17 - Klan TV
46:52
Nene epizodi 17 - Klan TV
20 hours ago
320 shikime
-
Nene epizodi 16 - Klan TV
47:42
Nene epizodi 16 - Klan TV
20 hours ago
212 shikime
-
Fate te Kryqezuara epizodi 280
45:58
Fate te Kryqezuara epizodi 280
20 hours ago
589 shikime
-
Fate te Kryqezuara epizodi 279
41:03
Fate te Kryqezuara epizodi 279
20 hours ago
783 shikime
-
I Dashur Baba ep.155 - Shqip
41:22
I Dashur Baba ep.155 - Shqip
21 hours ago
45 shikime
-
I Dashur Baba ep.154 - Shqip
59:12
I Dashur Baba ep.154 - Shqip
21 hours ago
54 shikime
-
I Dashur Baba ep.153 - Shqip
38:22
I Dashur Baba ep.153 - Shqip
21 hours ago
73 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 12
28:44
Perla e Zeze - Epizodi 12
2 days ago
8287 shikime
-
Perla e Zeze - Epizodi 11
29:11
Perla e Zeze - Epizodi 11
3 days ago
12832 shikime
-
I Dashur Baba ep.152 - Shqip
54:25
I Dashur Baba ep.152 - Shqip
3 days ago
171 shikime
-
I Dashur Baba ep.151 - Shqip
52:34
I Dashur Baba ep.151 - Shqip
3 days ago
207 shikime
-
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 07. Mos u Dorzo 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Trimi dhe e Bukura 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Historia Jonë Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja Nusja nga Stambolli O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Perla e zeze Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS