Duke treguar 1 to 42 of 65 videot.
Fatih Harbiye ep.82 - Perkthim Shqip
26:01
Fatih Harbiye ep.82 - Perkthim Shqip
598 days ago
6945 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.100 - Perkthim Shqip
22:23
Fatih Harbiye ep.100 - Perkthim Shqip
570 days ago
10271 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.86 - Perkthim Shqip
32:29
Fatih Harbiye ep.86 - Perkthim Shqip
590 days ago
6749 shikime
98%
Fatih Harbiye ep.91 - Perkthim Shqip
30:26
Fatih Harbiye ep.91 - Perkthim Shqip
581 days ago
7499 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.92 - Perkthim Shqip
33:05
Fatih Harbiye ep.92 - Perkthim Shqip
580 days ago
7646 shikime
97%
Fatih Harbiye ep.70 - Perkthim Shqip
26:26
Fatih Harbiye ep.70 - Perkthim Shqip
619 days ago
11818 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.94 - Perkthim Shqip
33:10
Fatih Harbiye ep.94 - Perkthim Shqip
577 days ago
8277 shikime
98%
Fatih Harbiye ep.96 - Perkthim Shqip
32:40
Fatih Harbiye ep.96 - Perkthim Shqip
574 days ago
8088 shikime
97%
Fatih Harbiye ep.80 - Perkthim Shqip
25:55
Fatih Harbiye ep.80 - Perkthim Shqip
606 days ago
7323 shikime
89%
Fatih Harbiye ep.88 - Perkthim Shqip
30:03
Fatih Harbiye ep.88 - Perkthim Shqip
587 days ago
7670 shikime
99%
Fatih Harbiye ep.84 - Perkthim Shqip
25:37
Fatih Harbiye ep.84 - Perkthim Shqip
595 days ago
6550 shikime
99%
Fatih Harbiye ep.103 - Perkthim Shqip
30:04
Fatih Harbiye ep.103 - Perkthim Shqip
566 days ago
9385 shikime
96%
Fatih Harbiye ep.87 - Perkthim Shqip
28:44
Fatih Harbiye ep.87 - Perkthim Shqip
588 days ago
8488 shikime
94%
Fatih Harbiye ep.81 - Perkthim Shqip
24:24
Fatih Harbiye ep.81 - Perkthim Shqip
605 days ago
7199 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.76 - Perkthim Shqip
35:48
Fatih Harbiye ep.76 - Perkthim Shqip
611 days ago
7261 shikime
98%
Fatih Harbiye ep.71 - Perkthim Shqip
26:45
Fatih Harbiye ep.71 - Perkthim Shqip
618 days ago
6523 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.72 - Perkthim Shqip
26:54
Fatih Harbiye ep.72 - Perkthim Shqip
616 days ago
5763 shikime
97%
Fatih Harbiye ep.73 - Perkthim Shqip
24:26
Fatih Harbiye ep.73 - Perkthim Shqip
615 days ago
6562 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS