Duke treguar 1 to 42 of 65 videot.
Fatih Harbiye ep.90 - Perkthim Shqip
28:34
Fatih Harbiye ep.90 - Perkthim Shqip
457 days ago
7963 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.88 - Perkthim Shqip
30:03
Fatih Harbiye ep.88 - Perkthim Shqip
462 days ago
7402 shikime
99%
Fatih Harbiye ep.87 - Perkthim Shqip
28:44
Fatih Harbiye ep.87 - Perkthim Shqip
463 days ago
8250 shikime
94%
Fatih Harbiye ep.80 - Perkthim Shqip
25:55
Fatih Harbiye ep.80 - Perkthim Shqip
481 days ago
7004 shikime
89%
Fatih Harbiye ep.86 - Perkthim Shqip
32:29
Fatih Harbiye ep.86 - Perkthim Shqip
464 days ago
6578 shikime
98%
Fatih Harbiye ep.97 - Perkthim Shqip
30:44
Fatih Harbiye ep.97 - Perkthim Shqip
448 days ago
8420 shikime
99%
Fatih Harbiye ep.98 - Perkthim Shqip
24:27
Fatih Harbiye ep.98 - Perkthim Shqip
447 days ago
9178 shikime
99%
Fatih Harbiye ep.93 - Perkthim Shqip
28:32
Fatih Harbiye ep.93 - Perkthim Shqip
454 days ago
7956 shikime
99%
Fatih Harbiye ep.95 - Perkthim Shqip
27:32
Fatih Harbiye ep.95 - Perkthim Shqip
451 days ago
8425 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.101 - Perkthim Shqip
21:18
Fatih Harbiye ep.101 - Perkthim Shqip
443 days ago
9011 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.85 - Perkthim Shqip
29:16
Fatih Harbiye ep.85 - Perkthim Shqip
468 days ago
6911 shikime
99%
Fatih Harbiye ep.100 - Perkthim Shqip
22:23
Fatih Harbiye ep.100 - Perkthim Shqip
445 days ago
9927 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.96 - Perkthim Shqip
32:40
Fatih Harbiye ep.96 - Perkthim Shqip
449 days ago
7847 shikime
97%
Fatih Harbiye ep.84 - Perkthim Shqip
25:37
Fatih Harbiye ep.84 - Perkthim Shqip
469 days ago
6337 shikime
99%
Fatih Harbiye ep.91 - Perkthim Shqip
30:26
Fatih Harbiye ep.91 - Perkthim Shqip
456 days ago
7270 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.92 - Perkthim Shqip
33:05
Fatih Harbiye ep.92 - Perkthim Shqip
455 days ago
7476 shikime
97%
Fatih Harbiye ep.70 - Perkthim Shqip
26:26
Fatih Harbiye ep.70 - Perkthim Shqip
494 days ago
11274 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.83 - Perkthim Shqip
44:58
Fatih Harbiye ep.83 - Perkthim Shqip
472 days ago
7583 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.81 - Perkthim Shqip
24:24
Fatih Harbiye ep.81 - Perkthim Shqip
479 days ago
7036 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.99 - Perkthim Shqip
23:26
Fatih Harbiye ep.99 - Perkthim Shqip
446 days ago
9939 shikime
98%
Fatih Harbiye ep.89 - Perkthim Shqip
32:14
Fatih Harbiye ep.89 - Perkthim Shqip
460 days ago
8244 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.94 - Perkthim Shqip
33:10
Fatih Harbiye ep.94 - Perkthim Shqip
452 days ago
7990 shikime
98%
Fatih Harbiye ep.76 - Perkthim Shqip
35:48
Fatih Harbiye ep.76 - Perkthim Shqip
486 days ago
7019 shikime
98%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS