Duke treguar 1 to 42 of 65 videot.
Fatih Harbiye ep.70 - Perkthim Shqip
26:26
Fatih Harbiye ep.70 - Perkthim Shqip
255 days ago
9955 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.99 - Perkthim Shqip
23:26
Fatih Harbiye ep.99 - Perkthim Shqip
207 days ago
9257 shikime
98%
Fatih Harbiye ep.100 - Perkthim Shqip
22:23
Fatih Harbiye ep.100 - Perkthim Shqip
206 days ago
9063 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.102 - Perkthim Shqip
24:07
Fatih Harbiye ep.102 - Perkthim Shqip
203 days ago
8527 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.103 - Perkthim Shqip
30:04
Fatih Harbiye ep.103 - Perkthim Shqip
202 days ago
8508 shikime
96%
Fatih Harbiye ep.98 - Perkthim Shqip
24:27
Fatih Harbiye ep.98 - Perkthim Shqip
208 days ago
8477 shikime
99%
Fatih Harbiye ep.101 - Perkthim Shqip
21:18
Fatih Harbiye ep.101 - Perkthim Shqip
204 days ago
8332 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.95 - Perkthim Shqip
27:32
Fatih Harbiye ep.95 - Perkthim Shqip
212 days ago
7804 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.97 - Perkthim Shqip
30:44
Fatih Harbiye ep.97 - Perkthim Shqip
209 days ago
7747 shikime
99%
Fatih Harbiye ep.89 - Perkthim Shqip
32:14
Fatih Harbiye ep.89 - Perkthim Shqip
221 days ago
7644 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.87 - Perkthim Shqip
28:44
Fatih Harbiye ep.87 - Perkthim Shqip
224 days ago
7538 shikime
94%
Fatih Harbiye ep.74 - Perkthim Shqip
25:25
Fatih Harbiye ep.74 - Perkthim Shqip
248 days ago
7526 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.90 - Perkthim Shqip
28:34
Fatih Harbiye ep.90 - Perkthim Shqip
218 days ago
7382 shikime
100%
Fatih Harbiye ep.77 - Perkthim Shqip
26:13
Fatih Harbiye ep.77 - Perkthim Shqip
246 days ago
7342 shikime
100%
Të Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Fatih Harbiye 03. Mes Dy Dashurish 04. Dielli i Dimrit - Kis Gunesi 05. Me Fal - Beni Affet 06. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 07. Nje Pjese e Imja 08. Dashuria e Erret - Kara Sevda 09. Ambicie e Verbër - Kordugum 10. ASI 11. Ti Je Atdheu Im 12. Maral - Klan Tv 13. Stine Qershie - Kiraz Mevsimi 14. Zonja e Vogel Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Deri Ne Vdekje Dhoma 309 - No.309 Dirilis Ertugrul - Ringjallja Ender Luleshtrydhe Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Gjithcka per tim bir - AlsatM Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Jetë, Dashuria nuk do fjalë Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Mbretëresha e Natës Me Dashuro - Beni Boyle Sev Milat - Shenja Tv Mos u Dorzo Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian Stuhia Brenda Meje Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir

SPONSORS

SPONSORS