Duke treguar 1 to 42 of 167 videot.
ASI ep.165 - Shqip - 19.12.2016
28:09
ASI ep.165 - Shqip - 19.12.2016
545 days ago
4920 shikime
-
ASI ep.98 - Shqip
35:59
ASI ep.98 - Shqip
624 days ago
1246 shikime
50%
ASI ep.160 - Shqip - 12.12.2016
26:47
ASI ep.160 - Shqip - 12.12.2016
550 days ago
2553 shikime
-
ASI ep.156 - Shqip - 06.12.2016
29:29
ASI ep.156 - Shqip - 06.12.2016
558 days ago
4418 shikime
-
ASI ep.86 - Shqip
27:03
ASI ep.86 - Shqip
624 days ago
572 shikime
100%
ASI ep.121 - Shqip - 174.10.2016
43:52
ASI ep.121 - Shqip - 174.10.2016
607 days ago
2444 shikime
100%
ASI ep.152 - Shqip - 30.11.2016
27:50
ASI ep.152 - Shqip - 30.11.2016
562 days ago
2724 shikime
100%
ASI ep.141 - Shqip - 15.11.2016
27:02
ASI ep.141 - Shqip - 15.11.2016
578 days ago
2108 shikime
-
ASI ep.16 - Shqip
27:47
ASI ep.16 - Shqip
625 days ago
615 shikime
100%
ASI ep.92 - Shqip
40:03
ASI ep.92 - Shqip
624 days ago
647 shikime
100%
ASI ep.122 - Shqip - 18.10.2016
33:25
ASI ep.122 - Shqip - 18.10.2016
606 days ago
1681 shikime
80%
ASI ep.150 - Shqip - 28.11.2016
29:08
ASI ep.150 - Shqip - 28.11.2016
563 days ago
2536 shikime
-
ASI ep.120 - Shqip - 14.10.2016
20:35
ASI ep.120 - Shqip - 14.10.2016
610 days ago
2017 shikime
98%
ASI ep.72 - Shqip
41:15
ASI ep.72 - Shqip
625 days ago
403 shikime
100%
ASI ep.20 - Shqip
41:31
ASI ep.20 - Shqip
625 days ago
725 shikime
100%
ASI ep.143 - Shqip - 17.11.2016
32:52
ASI ep.143 - Shqip - 17.11.2016
574 days ago
2329 shikime
100%
ASI ep.8 - Shqip
42:51
ASI ep.8 - Shqip
625 days ago
672 shikime
100%
ASI ep.10 - Shqip
40:50
ASI ep.10 - Shqip
625 days ago
643 shikime
100%
ASI ep.95 - Shqip
39:08
ASI ep.95 - Shqip
624 days ago
595 shikime
100%
ASI ep.119 - Shqip - 13.10.2016
42:26
ASI ep.119 - Shqip - 13.10.2016
611 days ago
1298 shikime
100%
ASI ep.118 - Shqip - 12.10.2016
43:24
ASI ep.118 - Shqip - 12.10.2016
612 days ago
2067 shikime
100%
ASI ep.117 - Shqip - 11.10.2016
43:12
ASI ep.117 - Shqip - 11.10.2016
613 days ago
1536 shikime
100%
ASI ep.126 - Shqip - 24.10.2016
27:02
ASI ep.126 - Shqip - 24.10.2016
600 days ago
2423 shikime
100%
ASI ep.116 - Shqip - 10.10.2016
27:22
ASI ep.116 - Shqip - 10.10.2016
614 days ago
1709 shikime
100%
ASI ep.115 - Shqip - 07.10.2016
42:42
ASI ep.115 - Shqip - 07.10.2016
615 days ago
1531 shikime
100%
ASI ep.114 - Shqip - 06.10.2016
42:39
ASI ep.114 - Shqip - 06.10.2016
618 days ago
1688 shikime
100%
ASI ep.113 - Shqip
42:14
ASI ep.113 - Shqip
619 days ago
1747 shikime
100%
ASI ep.112 - Shqip
41:42
ASI ep.112 - Shqip
619 days ago
882 shikime
100%
ASI ep.21 - Shqip
25:44
ASI ep.21 - Shqip
625 days ago
582 shikime
100%
ASI ep.147 - Shqip - 23.11.2016
32:16
ASI ep.147 - Shqip - 23.11.2016
570 days ago
2805 shikime
100%
ASI ep.108 - Shqip
42:54
ASI ep.108 - Shqip
621 days ago
1082 shikime
100%
ASI ep.7 - Shqip
41:49
ASI ep.7 - Shqip
625 days ago
611 shikime
100%
ASI ep.167 - Shqip - 21.12.2016
31:46
ASI ep.167 - Shqip - 21.12.2016
543 days ago
4972 shikime
-
ASI ep.31 - Shqip
31:16
ASI ep.31 - Shqip
625 days ago
585 shikime
100%
ASI ep.97 - Shqip
40:50
ASI ep.97 - Shqip
624 days ago
436 shikime
100%
ASI ep.68 - Shqip
42:42
ASI ep.68 - Shqip
625 days ago
610 shikime
100%
ASI ep.30 - Shqip
36:56
ASI ep.30 - Shqip
625 days ago
506 shikime
100%
ASI ep.81 - Shqip
31:03
ASI ep.81 - Shqip
625 days ago
502 shikime
100%
ASI ep.134 - Shqip - 03.11.2016
29:26
ASI ep.134 - Shqip - 03.11.2016
588 days ago
2499 shikime
100%
ASI ep.103 - Shqip
41:51
ASI ep.103 - Shqip
624 days ago
969 shikime
100%
ASI ep.80 - Shqip
36:34
ASI ep.80 - Shqip
625 days ago
557 shikime
100%
ASI ep.35 - Shqip
43:14
ASI ep.35 - Shqip
625 days ago
542 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS