Duke treguar 1 to 42 of 167 videot.
ASI ep.152 - Shqip - 30.11.2016
27:50
ASI ep.152 - Shqip - 30.11.2016
446 days ago
2557 shikime
100%
ASI ep.151 - Shqip - 29.11.2016
27:02
ASI ep.151 - Shqip - 29.11.2016
446 days ago
973 shikime
100%
ASI ep.148 - Shqip - 24.11.2016
34:19
ASI ep.148 - Shqip - 24.11.2016
450 days ago
1701 shikime
100%
ASI ep.147 - Shqip - 23.11.2016
32:16
ASI ep.147 - Shqip - 23.11.2016
454 days ago
2660 shikime
100%
ASI ep.146 - Shqip - 22.11.2016
27:36
ASI ep.146 - Shqip - 22.11.2016
454 days ago
1784 shikime
100%
ASI ep.143 - Shqip - 17.11.2016
32:52
ASI ep.143 - Shqip - 17.11.2016
458 days ago
2190 shikime
100%
ASI ep.142 - Shqip - 16.11.2016
31:02
ASI ep.142 - Shqip - 16.11.2016
461 days ago
3074 shikime
100%
ASI ep.139 - Shqip - 11.11.2016
33:57
ASI ep.139 - Shqip - 11.11.2016
465 days ago
2738 shikime
100%
ASI ep.138 - Shqip - 10.11.2016
32:14
ASI ep.138 - Shqip - 10.11.2016
465 days ago
1608 shikime
100%
ASI ep.135 - Shqip - 04.11.2016
32:09
ASI ep.135 - Shqip - 04.11.2016
472 days ago
2145 shikime
100%
ASI ep.134 - Shqip - 03.11.2016
29:26
ASI ep.134 - Shqip - 03.11.2016
472 days ago
2383 shikime
100%
ASI ep.130 - Shqip - 28.10.2016
32:29
ASI ep.130 - Shqip - 28.10.2016
479 days ago
2169 shikime
100%
ASI ep.126 - Shqip - 24.10.2016
27:02
ASI ep.126 - Shqip - 24.10.2016
484 days ago
2231 shikime
100%
ASI ep.125 - Shqip - 21.10.2016
33:24
ASI ep.125 - Shqip - 21.10.2016
486 days ago
2324 shikime
100%
ASI ep.123 - Shqip - 19.10.2016
43:36
ASI ep.123 - Shqip - 19.10.2016
489 days ago
2210 shikime
100%
ASI ep.127 - Shqip - 25.10.2016
31:35
ASI ep.127 - Shqip - 25.10.2016
483 days ago
2688 shikime
100%
ASI ep.121 - Shqip - 174.10.2016
43:52
ASI ep.121 - Shqip - 174.10.2016
491 days ago
2280 shikime
100%
ASI ep.119 - Shqip - 13.10.2016
42:26
ASI ep.119 - Shqip - 13.10.2016
495 days ago
1193 shikime
100%
ASI ep.118 - Shqip - 12.10.2016
43:24
ASI ep.118 - Shqip - 12.10.2016
496 days ago
1950 shikime
100%
ASI ep.117 - Shqip - 11.10.2016
43:12
ASI ep.117 - Shqip - 11.10.2016
497 days ago
1460 shikime
100%
ASI ep.116 - Shqip - 10.10.2016
27:22
ASI ep.116 - Shqip - 10.10.2016
498 days ago
1634 shikime
100%
ASI ep.115 - Shqip - 07.10.2016
42:42
ASI ep.115 - Shqip - 07.10.2016
499 days ago
1450 shikime
100%
ASI ep.114 - Shqip - 06.10.2016
42:39
ASI ep.114 - Shqip - 06.10.2016
502 days ago
1593 shikime
100%
ASI ep.113 - Shqip
42:14
ASI ep.113 - Shqip
503 days ago
1665 shikime
100%
ASI ep.112 - Shqip
41:42
ASI ep.112 - Shqip
503 days ago
794 shikime
100%
ASI ep.110 - Shqip
42:29
ASI ep.110 - Shqip
505 days ago
578 shikime
100%
ASI ep.108 - Shqip
42:54
ASI ep.108 - Shqip
505 days ago
1030 shikime
100%
ASI ep.107 - Shqip
39:50
ASI ep.107 - Shqip
508 days ago
521 shikime
100%
ASI ep.106 - Shqip
28:20
ASI ep.106 - Shqip
508 days ago
807 shikime
100%
ASI ep.105 - Shqip
42:56
ASI ep.105 - Shqip
508 days ago
801 shikime
100%
ASI ep.104 - Shqip
42:15
ASI ep.104 - Shqip
508 days ago
659 shikime
100%
ASI ep.103 - Shqip
41:51
ASI ep.103 - Shqip
508 days ago
856 shikime
100%
ASI ep.102 - Shqip
43:42
ASI ep.102 - Shqip
508 days ago
764 shikime
100%
ASI ep.101 - Shqip
28:12
ASI ep.101 - Shqip
508 days ago
886 shikime
100%
ASI ep.100 - Shqip
44:07
ASI ep.100 - Shqip
508 days ago
601 shikime
100%
ASI ep.99 - Shqip
43:17
ASI ep.99 - Shqip
508 days ago
519 shikime
100%
ASI ep.97 - Shqip
40:50
ASI ep.97 - Shqip
508 days ago
372 shikime
100%
ASI ep.96 - Shqip
28:17
ASI ep.96 - Shqip
508 days ago
487 shikime
100%
ASI ep.95 - Shqip
39:08
ASI ep.95 - Shqip
508 days ago
494 shikime
100%
ASI ep.94 - Shqip
41:30
ASI ep.94 - Shqip
508 days ago
542 shikime
100%
ASI ep.93 - Shqip
40:10
ASI ep.93 - Shqip
508 days ago
513 shikime
100%
ASI ep.92 - Shqip
40:03
ASI ep.92 - Shqip
508 days ago
566 shikime
100%
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Banditet Betimi - SOZ Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS