Duke treguar 1 to 18 of 18 videot.
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 15
42:11
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 15
10 days ago
2827 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 14
42:14
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 14
12 days ago
3895 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 13
42:05
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 13
14 days ago
4649 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 12
38:51
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 12
16 days ago
3834 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 11
43:39
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 11
17 days ago
3345 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 10
40:01
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 10
18 days ago
4890 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 9
35:49
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 9
22 days ago
8300 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 8
38:30
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 8
30 days ago
12544 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 7
45:31
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 7
35 days ago
17077 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 6
41:38
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 6
43 days ago
13358 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 5
38:12
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 5
44 days ago
7592 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 4
41:28
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 4
44 days ago
9666 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 3
41:28
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 3
47 days ago
7760 shikime
-
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 2
39:55
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 2
50 days ago
12973 shikime
100%
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 1
41:01
Vajza Ime - Kizim - Epizodi 1
51 days ago
17528 shikime
-
Te Gjitha 01. Dashuri me Qera - Kiralik Ask 02. Me Fal - Beni Affet 03. Rrahjet e Zemres - Kalp Atisi 04. Fate te Lidhura - Paramparca (AlsatM) 05. Hëna e Plotë - Dolunay 06. Perla e zeze 07. Dhoma 309 - No.309 08. Si ta quaj këtë dashuri ? - Serial Indian 09. Nusja nga Stambolli 10. Gjithcka per tim bir - AlsatM 11. Ti Je Atdheu Im 12. Historia Jonë 13. Jetë, Dashuria nuk do fjalë 14. Emertoje Dashurine - Adini Sen Koy 15. Mos u Dorzo 5 Yjet - Serial Latin 8 Ditë Amantes - Serial Latin Ambicie e Verbër - Kordugum ASI Baba i Dashur - Baba Candir Baba me Kohe Te Plote Betimi - SOZ Bixhoz me Dashurine Brenda - Icerde Çember - Rrethi Dashuri me Qira - Kiralik ASK - Sezoni 2 - Kanali Turk Dashuria Bardh e Zi Dashuria Bardh e Zi - Klan TV Dashuria e Erret - Kara Sevda Dashuria e Veshtire Dashuria e Zeze - Sezoni 2 Dashuria Nuk Njeh Fjale Dashurite e Verteta Deri Ne Vdekje Deti i Jetes Sime Dielli i Dimrit - Kis Gunesi Dirilis Ertugrul - Ringjallja Dy Gënjeshtarë Dyshja e Mrekullueshme Ender Luleshtrydhe Ëndërr - RUYA Esir Sultan - Shenja TV Ezel Familja e Madhe Fate Te Kryqzuara - Klan TV Fatih Harbiye Fi Çi Pi - Serial i Ri Filinta Filma Me Titra Shqip Flake Pasioni FUNDI - ( SON ) Gropa - Cukur Guxim dhe Bukuri Hakmarrja (Intikam) - Klan Tv Hz.Omer r.a - Serial Fetar Kizilelma - Shenja TV KLONI - El Clon Konaku i Ages - Asmali Konak Krahet e Dashurise Maral - Klan Tv Mbretëresha e Natës Me dashuro keshtu si jam - RTV 21 Merjem Mes Dy Dashurish Milat - Shenja Tv Molle e Ndaluar Muzik Turke - Titra Shqip Ndarja - Ayrilik - Shenja TV Nena - Seriali me i RI Nje histori nga Bodrumi Nje Pjese e Imja O Sa Mire - Serial Humoristik Pavaresisht Dashurise Peralle e Pafajsise Perandori - KTV Pergjithmon e Jotja Personaliteti Promo - Fragmente Qyteti Do Te Vjen Pas Rrahjet e Zemres - KLAN TV Sarasvatichandra - Serial Indian Shekulli Madheshtor Kosem Shoqeri e Larte - Yuksek Sosyete - Vizion Plus Shtate Njerezit e Mire Shume Dashuri Son Cikis - Shpëtimi i Fundit Stine Qershie - Kiraz Mevsimi Stuhia Brenda Meje Thellesia Thyerja e Heshtjes - KTV Ti Trego Deti i Zi Tre Anat Tregim i Pambaruar - Bitmeyen Hikaye Tregimi Per Jusufin Trimi dhe e Bukura Trumcaku Uteran - Uttaran - Serial Indian Vajza e Pasur, Djali i Varfer - Zengin Kis, Fakir Oglan Vajza Ime - Kizim Vajzat e Diellit Vetem nje shprese Xheneta - Cennetin Gozyaslari Yjet Deshmitar - Yildizlar Sahidim Yll i bekuar ( Coban Yildizi ) Zemra e Plagosur - Mazi Kalbimde Yaradir Zogu i Hershëm Zonja e Vogel Zonja Fazilet dhe te Bijat

SPONSORS

SPONSORS